(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
25 лютого 2014

​Это второе обращение к вам от жителей пер. карла маркса проживающих в районе прилегания к железной дороги винница-гайсин по поводу участка дороги от дома 20 до ул.чехова. Учасок дороги примерно 200метров вы нам ответили что такой дороги нет в плане.Но на самом деле она существуе и иногда с довольно интенсивным движением.Просим вас от имени всего нашего микрорайона и не только  включить в план установления и ремонта этого участка дороги.Надеемся на успешное решения нашего вопроса.

Відповідь:
31 березня 2014

​       Ваш лист по питанню ремонту проїзду від вулиці Чехова до буд. № 20 по пров. К.Маркса розглянуто департаментом житлового господарства.
       Як раніше повідомлялось, що самовільно влаштований проїзд не відноситься до прибудинкової території тому виконати його ремонт немає законних підстав.

Вкладення