(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
14 лютого 2014

​                 Шановний Сергій Володимирович!
 
Міністерством освіти і науки України, Спілкою Голів обласних Рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України прийняте рішення про проведення ІVВсеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України на базі Вінницького технічного коледжу 21 – 23 травня 2014  р.

 Олімпіада з радіоелектроніки  проводиться з метою пропаганди радіоаматорства в Україні та виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання їх творчої  праці, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців з радіотехніки та радіоелектроніки, активізації навчально-пізнавальної діяльності.

 Запрошуємо Вас взяти  участь в організації та проведенні   ІV Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки!

     Голова оргкомітету олімпіади, голова ЦК «Радіотехніка» Вінницького технічного коледжу, к.т.н., доцент Цирульник Сергій Михайлович.

Відповідь:
20 лютого 2014

       ​Прийміть слова щирої вдячності за запрошення й запевняю, що буду радий взяти участь в організації та проведенні ІV Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки за першої ж нагоди.
       Завдяки високому рівню Вашого професіоналізму Вам вдається виконувати таку важливу місію - вкладати свій внесок в успішний розвиток та реалізацію здібностей студентів, стимулювання їх творчої праці, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців з радіотехніки та радіоелектроніки, активізацію навчально-пізнавальної діяльності!
       Бажаю Вам невичерпної творчої енергії, міцного здоров'я, оптимізму, благополуччя та успіхів у Вашій нелегкій, але такій важливій справі!

Вкладення