(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
09 лютого 2014

Шановний Сергій Іванович!

Писала Вам особисто, але відповіді так і не отримала, тому звертаюсь до Вас публічно.

В серпні 2013р. в нашому 4 під'їзді (кв.46-60) буд.85 по вул. Келецькій МКП ЖЕК-12 почав робити ремонт. Коли залишилось пофарбувати панелі, робочі сказали, щоб мешканці купили за свої гроші фарбу і тоді вони пофарбують панелі. Та мешканці підїзду відмовляються купувати фарбу, тому що перед тим як почати ремонт, треба було людей поставити до відома, що фарбу ви будете купувати за свій кошт і, якщо б мешканці погодились, аж тоді треба було розпочинати ремонт. Вже півроку в наш під'їзд страшно зайти. Дзвонили В ЖЕК-12- спочатку декілька раз зам. начальника сказав, що можна за рахунок ЖЕКу пофарбувати, але подзвонила майстер і сказала, що ні -потрібно мешканцям купити 6(шість) банок фарби.  Просимо Вас пояснити чи правомірні дії керівників МКП ЖЕК-12 і посприяти нам в вирішенні цього питання.

 ​ 

Відповідь:
04 березня 2014
       Ваше звернення з питання  ремонту 4-го під’їзду  будинку №85 по вул. Келецькій, розглянуто.
       За інформацією МКП «ЖЕК-12»  від 27.02.2014р. №56, перед початком ремонту під’їздів  в зазначеному будинку на під’їздах було розвішано оголошення про можливість  залучення додаткових грошових та матеріальних ресурсів мешканців  на проведення ремонту враховуючи, що вартість  проведення ремонтних робіт в під’їзді перевищує нарахування по граничному тарифу. Мешканці погодилися придбали фарбу для малярних робіт за власні кошти. В результаті в 2-му, 3-му під’їздах будинку було придбано фарбу за кошти мешканців, а мешканці 4-го під’їзду не організувались для збору коштів на  придбання фарби, тому олійне фарбування стін не виконано.   Відповідно до Постанови КМУ №869 від 1 червня 2011р. вартості  усіх   послуг    розраховується   на  1  кв.  метр  загальної площі квартир у  житловому будинку в цілому, тому не має можливості нарахувати вартість фарби до послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій лише мешканцям 4-го під’їзду. При закупівлі фарби на ремонт під’їзду виконавцем послуг і  нарахуванні фактичної вартості утримання будинку    витрати будуть покладені  і на мешканців тих під’їздів, які купили фарбу для ремонту  за власні кошти.

Вкладення