(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кістіон Володимир Євсевійович
Перший заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Особистий прийом громадян:
Четвер з 09-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
08 лютого 2014

          Знову  звертаються до Вас мешканці будинку №24  вул. К. Маркса м. Вінниці,  з питаньям  «хто буде відповідати за руйнацію нашого будинку?», яка на даний час суттєво відображається . З метою встановлення справедливості  та визначення винних  в руйнації будинку, і хто за це буде відповідати.

        На даний час будинок перебуває в жахливому стані та деякі конструкції потребують негайного ремонту  хоча б  для запобігання заподіяння шкоди життю та здоров’ю  як  мешканців  будинку та і інших громадян, що і було визнано на громадському слуханні в присутності представника Департаменту житлового господарства, Вінницької міської ради Лосєвої Л.П. яке відбулось 06.11.2013року, та визнано роботу ПП «Бокуд» незадовільною, направлену на отримання вигоди.

        Вібрація яку створює Лежачий поліцейський,  який знаходиться навпроти будинку, з кожним разом збільшується, у зв’язку із чим руйнується конструкції будинку та призводять до падінням бетонних частин конструкції, які в будь який час можуть,   травмувати, смертельно травмувати як мешканці даного будинку так і інші громадяни в тому числі діти які ходять до школи.

         Супермаркет «Корона» який розташований на першому поверсі нашого будинку  своєю діяльністю призводить до у скорення руйнації будинку, до порушення вимог протипожежної безпеки та антисанітарії. На звернення до керівництва  супермаркету  «Корона», ТОВ НВП «Аргон», мешканці будинку отримали відповідь що їхні затрати ще повністю не окупились, тому  проводити  роботи  з ремонту будівлі та благоустрою прибудинкової території є економічно недоцільним.               В разі не вжиття відповідних мір будинок взагалі в будь який час може зруйнуватись а це може призвести до загибелі людей.

           Мешканці  будинку більше не в змозі дивитись на даний безлад, та халатне відношення керівників органів місцевого самоврядування , керівника ПП «Бокуд», керівництва магазину «Корона»,  тому  якщо Вам не байдужа наша доля, мешканців будинку №24 вул. К. Маркса м. Вінниці,  які є Вінничанами,  просимо звернути на це Вашу увагу та вжити необхідних мір .

            Відповідь просимо надати чітку, чи будуть вжиті заходи по недопущенню руйнації нашого будинку чи ні.  Якщо так, то із зазначенням видів, хто має виконати та точну дату виконання.   

                         З повагою

Мешканці будинку №24 вул. К.Маркса м. Вінниці

Відповідь:
17 грудня 2015

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення