(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9E%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9.jpg
Очеретний Андрій Михайлович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

​Забезпечує реалізацію інноваційної політики в місті, залучення інвестицій у виробничу сферу, створення умов для розвитку підприємництва, організацію та координацію роботи по прийому міжнародних та урядових делегацій.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 10-00 до 11-00
2-й та 3-й понеділок з 14-00 до 15-00
Кімната особистого прийому №1

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень з 8-00 до
17-00,  з 13-00 до 14-00 - обідня перерва
Звернення:
13 вересня 2021

Шановний Андрій Михайлович. Звертаюсь до Вас від імені всього під'їзду нашого будинку, Соборна, 91/8. В нашому під'їзді на четвертому поверсі кв. №11, проживає неадекватна мешканка Єгурнова Лілія. Яка загаджує весь під'їзд, прибудинкову територію. Такий сморід, що неможливо зайти до свого помешкання. В квартирі у неї немає води і газу, в туалет вона ходить біля будинку. Писали звернення в прозорий офіс, була комісія, яка склала акт і прийняла рішення приймати міри. Але до цих пір нічого не зроблено. Викликали поліцію, обірвала поштові ящики, кабель від інтернету. Вони розводять руками, нічого не можуть зробити. Це просто жах. Благаємо Вас, про допомогу. Прийміть якісь міри. Адже це будинок в самому центрі міста. За 100метрів вхід до центрального парку.

Надсилаю відео і фотографії.

https://drive.google.com/drive/folders/10NaF4JIHUcZfqtoAel7FCfhiikTCkygi?usp=sharing

Відповідь:
29 вересня 2021

Ваше звернення,  щодо  протиправних дій   мешканки квартири № 11  будинку № 91 по вул. Соборній, Єгурнової Лілії Зосімовни,  яка постійно  захаращує прибудинкову територію, під'їзд та свою квартиру різним непотребом  що   створило  антисанітарний стан будинку, розглянуто.

В червні 2021 року комісією  в складі представників: департаменту житлового господарства, департаменту правової політики та якості,  Вінницького   міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області,  ТОВ «ЖЕО»,   КП «Муніципальна варта», на підставі звернення мешканців  було проведено перевірку санітарно - технічного стану   1-го під'їзду  житлового будинку № 91 по вул. Соборна та прибудинкової території.

При  перевірці факти  викладені у зверненні мешканців підтверджено, про що було  складено відповідний акт.   

За  пропозицією  комісії: ПАТ «Вінницягаз»  було здійснено  обстеження газових приладів кв. 11 на предмет безпечного використання газу в побуті.

ТОВ «ЖЕО» було надано припис  Єгурновій Л. З. привести в належний стан  сарай та прилеглу територію, очистити сходову клітку та квартиру від непотребу.

Враховуючи, що на неодноразові зауваження мешканців та  надавані приписи представниками ТОВ «ЖЕО», щодо усунення   даних порушень мешканка квартири  № 11 не  реагує, 20.09.2021 року інспектором   ТОВ «ЖЕО» складено протокол про адміністративне правопорушення, який направлено   адміністративній комісії Вінницької міської ради для притягнення Єгурнової Л. З. до адміністративної відповідальності.

Також  департаментом житлового господарства були направлені копії  акту  обстеження департаменту соціального захисту населення та  департаменту охорони здоров'я  для можливості визначення психічного стану гр. Єгурнової Л. З.  та у разі потреби направлення її на лікування до медичного закладу.

Департаментом охорони здоров'я   Вінницької міської ради  була направлена  копія звернення мешканців будинку № 91 по вул. Соборній  у  комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної ради», щодо обстеження  психічного здоров'я  Єгурнової Л. З.

За повідомленням  завідувача психоневрологічного диспансерного відділення   КНП « В)КПЛ ім. акад. О. І. Ющенка ВОР»,  відповідно до наказу МОЗ України № 1063 від 13.05. 19 р. « Про визнання таким , що втратив чинність наказ МОЗ України від 22.січня 2007 р. № 20» , « Про  затвердження інструкції  з організації диспансерного та  консультативного  нагляду осіб, які страждають на  психічні розлади, при наданні  амбулаторної психіатричної допомоги. лікарі- психіатри ведуть лише консультативний прийом, диспансерний облік в закладі, на даний  момент, згідно чинних нормативно-правових актів не проводиться.

В разі потреби  особа може отримати послуги,  як в амбулаторній мережі так і в  стаціонарній ( в залежності від стану психічного здоров'я).

В статті 41 п.1 ч.3  Закону України « Про Національну  поліцію», зазначено, що особі, яка має  ознаки вираженого психічного розладу і створює реальну небезпеку оточуючим  або собі проводиться  поліцейське піклування.

У випадку нагальної потреби, невідкладних станів, що загрожують її життю, здоров'ю або оточуючих, радимо телефонувати за номером невідкладної медичної допомоги 103.

У відповідності до  ст. 8 Закону  України «Про  психіатричну допомогу» Поліцейські зобов'язані подавати допомогу медичним працівникам або батькам ( одному з батьків), чоловіку ( дружині), незалежно від віку особи, яка потребує психіатричної допомоги, за їх зверненням, у разі  надання психіатричної допомоги у примусовому порядку та забезпечувати безпечні умови для доступу до  особи та її психіатричного огляду, госпіталізації.. Органи внутрішніх справ повинні  запобігати діям з боку особи, якій надається психіатрична допомога в примусовому порядку, що загрожують життю і здоров'ю оточуючих та інших осіб, та вживати  заходи щодо  забезпечення схоронності залишеного без нагляду майна та житла особи, яка госпіталізується в примусовому порядку, а в разі необхідності – проводити розшук особи, якій психіатрична допомога повинна надаватися в примусовому порядку.

Враховуючи вищевикладене, рекомендуємо   мешканцям   будинку № 91 по вул. Соборній, в разі неадекватної поведінки Єгурнової Л. З., що загрожує здоров'ю та життю оточуючих, викликати невідкладну медичну допомогу 103,   поліцію  та ТОВ «ЖЕО» для примусового доставлення на обстеження КНП «ВОКПЛ ім. акад. О.І. Ющенка ВОР».

Також рекомендуємо мешканцям будинку,  в особі уповноваженого, надати замовлення управляючій компанії  ТОВ «ЖЕО»  виконати  роботи  по вивезенню сміття  і непотребу з прибудинкової території та під'їзду.  

Вкладення