(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень з 8-00 до
17-00,  з 13-00 до 14-00 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
11 вересня 2021

​Прошу встановити світлофор та пішохідний перехід на перехресті вул. Барське шосе та вул. Юзвинська ( перемичка), так як на цій ділянці дороги кожного дня відбувається аварії, та дуже багато людей будо збито автівками. В сторону Бару з об'їзної виїхати не можливо, діти ходять на маршрутку, та не мають змоги перейти дорогу! Дякую за відповідь та розуміння!

Відповідь:
06 жовтня 2021

Ваше звернення щодо встановлення  світлофорного об'єкту та влаштування регульованих пішохідних переходів на перехресті Барського шосе (автодорога М-21) та вул. Юзвинської  (автодорога Т-02-04) опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо наступне.

Дані питання буде винесено на чергове засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, яке планується провести до кінця вересня поточного року. За результатами розгляду координаційною радою буде прийнято відповідне рішення, про що Вам буде повідомлено додатково.

06.10.2021

Ваші звернення щодо встановлення  світлофорного об'єкту та влаштування регульованих пішохідних переходів на перехресті Барського шосе (автодорога М-21) та вул. Юзвинської  (автодорога Т-02-04) опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо наступне.

Дані питання розглянуто на черговому засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. За результатами розгляду координаційною радою вирішено.

На сьогоднішній день автодорога М-21 та автодорога Т-02-04 обслуговуються Службою автомобільних доріг у Вінницькій області. Відповідно до інформації представника даної Служби, організація дорожнього руху в межах населених пунктів здійснюється на підставі містобудівної документації, генерального плану населеного пункту, детального плану окремих територій,  які проходять громадські слухання.

Після внесення змін в генеральний план м. Вінниці та розробки детального плану окремих територій, Служба автомобільних доріг у Вінницькій області замовлятиме проєктно-кошторисну документацію та буде виконувати роботи по реконструкції автомобільних доріг в межах Вінницької міської територіальної громади з влаштуванням світлофорних об'єктів, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, інших об'єктів транспортної інфраструктури на вищевказаних автодорогах.

Відповідно питання щодо внесення змін в організацію дорожнього руху на перехресті вул. Юзвинської (автодорога Т-02-04) та Барського шосе  (автодорога М-21) буде розглядатись після розробки та затвердження детального  плану  територій,  обмежених Гніваньським шосе, вул. Юзвинською, Барським шосе.

 


Вкладення