(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
07 лютого 2014

Здравия!
Прошу проверить деятельность компании "Black&Veatch Special Projects Corp" (США) на территории   г. Винницы (ул. Малиновского).

Срок соглашения «О сотрудничестве в области предотвращения распространения патогенов, технологий и знаний, которые могут быть использованы при разработке биологического оружия», принятое в 2005 г., истек 31 мая 2013г. 

Почему винничане не знают про американскую лабораторию, где создается и испытывается бактериологическое оружие?

Відповідь:
19 лютого 2014

       За дорученням міського голови  Ваше звернення розглянуто департаментом  охорони здоров’я міської ради та повідомляємо наступне
       У відповідності з міжнародним договором: Угодою між Україною та Сполученими Штатами Америки щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню зброї масового знищення від 25 жовтня 1993р. та Угодою між Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки та Міністерством охорони здоров’я України стосовно співробітництва у галузі запобігання розповсюдженню технологій, патогенів та знань, які можуть бути використані в ході розробки біологічної зброї від 29серпня 2005р. та відповідно до Програми зменшення біологічної загрози в Україні було визначено  виконавцем робіт  компанію «Black & Veatch Special Project Corp.», яка проводила реконструкцію, технічне переоснащення та навчання персоналу Вінницької обласної санітарно-епідеміологічної станції.( нині ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»). Програма ЗБЗ в Україні діяла до травня 2013 року.
       За інформацією  головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області з лютого по грудень  2010 року проведено повну реконструкцію приміщень та технічну модернізацію  лабораторії особливо небезпечних інфекцій Вінницької обласної санітарно-епідеміологічної станції з метою імплементації сучасних молекулярних методів діагностики збудників особливо небезпечних інфекцій: ПЛР (полімеразна ланцюгова реакції) та ІФА (імуно-ферментний аналізу), які доповнюють і прискорюють традиційні діагностичні методи, на рівні  міжнародних вимог з біобезпеки.       
       В режимі повсякденної діяльності лабораторія особливо небезпечних інфекцій ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проводить моніторинг  циркуляції збудників особливо небезпечних інфекцій серед населення Вінницької області  і в пробах об’єктів довкілля  у відповідності з галуззю атестації, здійснює методичне  керівництво, підготовку кадрів  та надає практичну допомогу територіальним відділам обласного лабораторного центру з питань організації та проведення лабораторних досліджень.
       Лабораторія особливо небезпечних інфекцій в 2013 році атестована на право проведення вимірювань у галузі охорони здоров’я, свідоцтво про атестацію №125/09-П  та має дозвіл Центральної режимної комісії № 269-13 на роботу із збудниками II групи патогенності.
       В лабораторії особливо небезпечних інфекцій ніколи не проводились роботи по створенню або випробуванню бактеріологічної зброї.
​    ​    ​    

Вкладення