(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
07 лютого 2014

Здравия!
Проверьте деятельность компании "Black&Veatch Special Projects Corp" на территории г. Винницы (ул. Малиновского).

Срок соглашения «О сотрудничестве в области предотвращения распространения патогенов, технологий и знаний, которые могут быть использованы при разработке биологического оружия», принятое в 2005 г., истек 31 мая 2013г. Почему винничане не знают про американскую лабораторию, где создается и испытывается бактериологическое оружие?

Будьте добры, организуйте профкомиссию и дайте официальное объяснение.

Відповідь:
19 лютого 2014

​       За дорученням міського голови  Ваше звернення розглянуто департаментом  охорони здоров’я міської ради та повідомляємо наступне
       У відповідності з міжнародним договором: Угодою між Україною та Сполученими Штатами Америки щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню зброї масового знищення від 25 жовтня 1993р. та Угодою між Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки та Міністерством охорони здоров’я України стосовно співробітництва у галузі запобігання розповсюдженню технологій, патогенів та знань, які можуть бути використані в ході розробки біологічної зброї від 29серпня 2005р. та відповідно до Програми зменшення біологічної загрози в Україні було визначено  виконавцем робіт  компанію «Black & Veatch Special Project Corp.», яка проводила реконструкцію, технічне переоснащення та навчання персоналу Вінницької обласної санітарно-епідеміологічної станції.( нині ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»). Програма ЗБЗ в Україні діяла до травня 2013 року.
       За інформацією  головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області з лютого по грудень  2010 року проведено повну реконструкцію приміщень та технічну модернізацію  лабораторії особливо небезпечних інфекцій Вінницької обласної санітарно-епідеміологічної станції з метою імплементації сучасних молекулярних методів діагностики збудників особливо небезпечних інфекцій: ПЛР (полімеразна ланцюгова реакції) та ІФА (імуно-ферментний аналізу), які доповнюють і прискорюють традиційні діагностичні методи, на рівні  міжнародних вимог з біобезпеки.       
       В режимі повсякденної діяльності лабораторія особливо небезпечних інфекцій ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проводить моніторинг  циркуляції збудників особливо небезпечних інфекцій серед населення Вінницької області  і в пробах об’єктів довкілля  у відповідності з галуззю атестації, здійснює методичне  керівництво, підготовку кадрів  та надає практичну допомогу територіальним відділам обласного лабораторного центру з питань організації та проведення лабораторних досліджень.
       Лабораторія особливо небезпечних інфекцій в 2013 році атестована на право проведення вимірювань у галузі охорони здоров’я, свідоцтво про атестацію №125/09-П  та має дозвіл Центральної режимної комісії № 269-13 на роботу із збудниками II групи патогенності.
       В лабораторії особливо небезпечних інфекцій ніколи не проводились роботи по створенню або випробуванню бактеріологічної зброї.       ​      ​      

Вкладення