(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п'ятниця з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень з 8-00 до 
17-00,  з 13-00 до 14-00 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
19 серпня 2021

Шановна Ірина Володимирівна, ми, жителі будинків №№61 та 63 по вул.Данила Нечая,  вимушені звернутися з приводу наступної ситуації.  Нещодавно у нашому будинку (№63) на першому поверсі відкрився магазин "Домашній маркет" (до цього магазину там були інші магазини, але такого жаху не виникало ніколи), особливістю якого є цілодобова робота, тобто 7/24. З початку було ніби все більш менш нормально. Але дуже швидко всі зрозуміли досить серйозну проблематику. Вночі почали приходити та приїжджати в магазин за спиртними напоями скажімо так, дуже сумнівний контингент і з того моменту про чистоту та спокій ми всі забули. Щоночі, я не перебільшую, саме кожної ночі неможливо спати, так як під вікнами починаються оргії, крики, мати, визги та інше. Наша прибудинкова територія перетворилась на смітник та туалет. Ми навіть не думали ніколи до чого люди можуть опуститись. Все це ми бачимо кожен день. На ранок залишається купа сміття - бутилок, обгорток і т.д. І це не тільки вночі. Вдень також усі бажаючі сідають у нас і влаштовують посиденьки з пляшечкою та Їдлом. Та й туалет можна тут же одразу влаштувати.  До речі, що можна було зламати та знищити навколо, все знищено.На зауваження працівники та завідуюча магазину навіть не бажають реагувати. З людьми також неможливо спілкуватись, попросити вести себе спокійніше або не залишати сміття, але вони вже або на підпитку або зовсім неадекватні (самі розумієте, що це за контингент).  Мало того, що місцеві неблагонадійні приходять сюди, так щей усі бажаючі з усього міста і не тільки заїжджають "проїздом" вночі щоб "догнатися" алкоголем, зупиняються, заходять на нашу територію і просто роблять наше життя нестерпним . Вибачте за термінологію, але по іншому ніяк.  Але ми ж Європейське місто, ми ж стараємось якось відповідати людському рівню. Чому ми маємо так страждати від нелюдів? Чому якісь люди знущаються з нас, нашого саду та дворів? В нас завджи було чисто та спокійно. 

Допоможіть, будь ласка, нам у цьому питанні. Для нас життєво необхідно, щоб магазин працював не цілодобово, а з 8.00 до 21.00 та нарешті, щоб хоч вночі відпочити та не боятись за свою безпеку?   З повагою, жителі будинків 61 та 63 вул.Данили Нечая.Відповідь:
30 серпня 2021

​Ваше звернення щодо порушень правопорядку та тиші біля магазину «Домашній маркет», що по вул. Д. Нечая, опрацьовано фахівцями департаменту адміністративних послуг, в зв'язку з чим, надаємо наступні роз'яснення.

За результатами проведеної роботи встановлено, що торгівельна діяльність алкогольними напоями та тютюновими виробами, у вказаному Вами закладі, здійснюється на підставі всіх необхідних Ліцензій та не суперечить нормам чинного законодавства.

Встановлено також, що з метою забезпечення належного громадського порядку, як в самому закладі, так і на прилеглій до нього території, керівництвом магазину встановлено камери відеоспостереження, та засоби екстреного сповіщення «тривожна кнопка», що дає можливість контролювати робочий процес та оперативно реагувати на факти антигромадських проявів поведінки з боку відвідувачів об'єкту торгівлі.

Крім того, повідомляємо, що з метою реалізації Ваших інтересів, фахівцями ДАП проведено роз'яснювально-профілактичну роботу з керівництвом магазину «Домашній маркет» щодо необхідності посилення контролю над недопущенням порушень тиші та громадського порядку у вечірній та нічний період доби. Адміністрація закладу висловила готовність до врахування пропозицій та зауважень мешканців прилеглих будинків в процесі ведення господарської діяльності.

Пунктом 3 статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» визначено, що поліція вживає заходів та припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення. Тому, в разі виникнення повторних фактів порушення громадського порядку, рекомендуємо звертатись до правоохоронних органів за тел. «102» для оперативного реагування та недопущення антигромадських проявів поведінки на вказаній території. Крім того, наявність зафіксованих випадків порушення громадського порядку, що пов'язані з роботою вказаного закладу, стане вагомою підставою для розгляду питання щодо зміни режиму роботи об'єкту.

Вкладення