(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
07 лютого 2014

​ Доброго дня шан. Сергій Іванович. Звертається до Вас мешканець будинку №6, Крушельницький Б.В., оскільки моя розмова, яка відбулася телефоном з представниками "ЖЕО"  06.02.14р. результатів не дала.

 Після останніх сильних снігопадів, прибудинкова територія нашого будинку, не рахуючи пішоходних доріжок, практично ніколи не розчищалася. В нашому дворі паркують свої автомобілі близько 20 мешканців будинку, а також знаходяться баки для сміття. Під час сильних морозів, після того як автомобілями сніг в дворі "вкатався", незручновтей практично не було. Але під час відлиги, яка наступила за останні декілька днів, сніг на нашому подвір'ї почав перетворюватися на так звану "кашу", пересування по якій чи то пішки, чи автомобілем - ставало проблематичним, не кажучи вже про те, щоб провести маленьку дитину на візку чи санках.

 Повертаючись 06.02.14р. близько 11 00 з магазину додому, я побачив, що в нашому дворі, поблизу баків для сміття "забуксував" автомобіль "Газель", який не міг розвернутися. Після 15-20 хв. моїх із водієм автівки спільних зусиль, нам вдалося трішки розчистити шлях для авто, після чого воно змогло виїхати. При чому в цей час інше авто , що виїзджало з двору ледве не здійснило наїзд на пішохода, через те, що рух по такому снігу стає непередбачуваним. Повернувшись до квартири, я зразу ж вирішив повідомити працівників "ЖЕО" про ситуацію на нашому подвір'ї. Після розмови з диспетчером, за декілька хвилин мені перетелефонувала представник "ЖЕО" і запевнила, що сьогодні, тобто 06.02.14р. в наш двір направлять трактор для розчистки території.

 Повернвшись з роботи о 23 30, я побачив, що основна територія двору, на якій паркується більша кількість автомобілів, знаходяться баки для сміття, через яку пересувається велика кількість мешканців для виходу на вул. Писарєва і яка більшу частину дня була практично не заставлена автівками - не розчищена.

 Прошу, якщо Ви в змозі, посприяти у вирішенні питання

P.S. Дуже прикро  в час, коли наша країна намагається знайти шлях до вступу у Європейський Союз, стояти з лопатою в руках і відкидати сніг, замість того щоб це якісно зробила служба, яка стягує з нас за це кошти.

 

Відповідь:
21 лютого 2014
       Департамент житлового господарства опрацював Ваше звернення.
       За повідомленням ТОВ «ЖЕО» 06 та 07 лютого поточного року механізоване прибирання прибудинкової території житлового будинку №6 по вул. Медведєва було виконано неякісно, в зв’язку з чим нарахування за дану послугу за вказані дні проводитись не буде.
       Додатково повідомляю, що станом на 17 лютого 2014р. територія знаходиться в задовільному стані, проїзди і проходи очищені від снігу.

Вкладення