(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Особисті прийоми громадян проводяться за попереднім записом по телефону 59-51-06 щоп'ятниці на наступний тиждень з 8-00 до
17-00,  з 13-00 до 14-00 - обідня перерва

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
19 серпня 2021

​Добрий день. До вас звертаються мешканці будинку 5 по вул Гоголя. Просимо допомогти прискорити вирішення питання по заміні чи ремонті звужуючиго пристрою (сопла) системи центрального опалення-на всі наші письмові звернення  ТОВ"ЖЕО -1 "не реагує,дає прості відписки :то тепломережа повинна усунути проблеми ,то немає грошей ,то немає майстрів.  В опалювальний сезон в наших квартирах  дуже висока температура, жарко, система опалення ніяк не регулюється,а потім приходять "космічні" платіжки за тепло.Представник Вінницяміськтеплоенерго ще в 2018 році склав акт, що параметри подачі тепла не відповідають  потужностям нашого  будинку , дав приписи їх усунути ЖЕО-1,але нічого так і не робиться.   

Відповідь:
02 вересня 2021

Ваше звернення щодо встановлення звужуючого пристрою (сопла) елеваторного вузла опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та в межах компетенції повідомляємо наступне.

Відповідно до статті 382 Цивільного кодексу України, усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Спільним майном багатоквартирного будинку є приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення. ОСББ за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом.

Роботи із встановлення звужуючого пристрою (сопла) елеваторного вузла відносяться до налагодження внутрішньобудинкової системи централізованого опалення.

Враховуючи вищезазначене, питання, пов'язані із встановлення звужуючого пристрою (сопла) елеваторного вузла відносяться до налагодження внутрішньобудинкової системи централізованого опалення. Тому, зазначені  роботи повинен виконувати балансоутримувач внутрішньобудинкових мереж або організація, яка її експлуатує, тобто управлінська компанія.


Вкладення