(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
06 лютого 2014

Доброго дня, Максим Петрович!
Допроможіть, будь-ласка, у нашому питанні. 

Я придбала земельну ділянку, що розташована біля проїжджої частини у с. Агрономічне напроти  масиву Окружний. Ділянка комерційного призначення, згідно Витягу з державного реєстру ніяких обмежень на земельній ділянці немає.  При зверненні до начальника районної архітектури, Рудого Володимира Степановича, для отримання містобудівних умов та обмежень забудови, виникло питання про «червоні лінії».  Для селищних та сільських вулиць ширина червоних ліній складає 15-25 метрів.  Наша ділянка розташована на відстані 18 метрів від центру дороги ( як і всі інші ділянки вздовж дороги).  Чи може виникати питання про розширення червоної лінії дороги, якщо раніше вона була затверджена Укравтодором при поділі земельних ділянок? Наголошу -  у Витязі ніякі обмеження не зазначені! Як нам вирішити це питання? Скажіть, будь-ласка, яка ширина червоних ліній вищевказаної дороги, і де це можливо переглянути?

Дякую. Дуже очікую на вашу відповідь.

З повогою, Тетяна.
Відповідь:
18 лютого 2014
       Ваше електронне звернення на сайті міської ради на ім’я директора департаменту архітектури містобудування та кадастру від 06.02.2014р., з приводу земельної ділянки розташованої в с. Агрономічне, напроти масиву «Окружний», та ширини червоних ліній дороги, яка проходить поруч, опрацьоване.
       Повідомляю, що червоні лінії - визначені в містобудівній документації щодо пунктів геодезичної мережі межі існуючих та запроектованих вулиць, доріг, майданів, які розділяють території забудови та території іншого призначення (ст. 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).
       Згідно ст. 18 Закону України «Про автомобільні дороги» межі вулиці за її шириною визначаються “червоними лініями”. Розташування будь-яких об’єктів, будівель, споруд або їх частин у межах червоних ліній вулиці не допускається.
       Також повідомляю, що містобудівною документацією міста Вінниці обґрунтовано довгострокову стратегію планування та забудови території населеного пункту. Зокрема, розробником зазначеної документації врахована можливість збільшення транспортних потоків та необхідність вдосконалення та розбудови мережі зовнішніх автомобільних доріг, що обслуговують місто. Так, на перспективний період, передбачено (запроектовано) розширення зазначеної у Вашому зверненні дороги в межах визначених червоних ліній, враховуючи її значення, категорію і т. ін.
       Інформую, що з іншою запитуваною у Вашому зверненні інформацією можна ознайомитись на матеріалах викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000, або витягу генерального плану міста.
       З даного приводу Ви можете звернутись в Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс», м. Вінниця, вул. Соборна,59, І поверх, територіальні відділення Центру «Замостя» (м. Вінниця, вул. 50-річчя Перемоги,7), «Старе місто» (м. Вінниця, вул. Островського,85), «Вишенька» (м. Вінниця, пр. Космонавтів,30).​

Вкладення