(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
05 лютого 2014

Доброго дня!

Мешканці квартир №№16-30 будинку № 80 по вул.Стахурського, що обслуговується ЖЕКом №12, прохають посприяти в усуненні беззупинного прориву каналізації в підвалі другого під'їзду нашого будинку.

Більше року підвал систематично забруднюється каналізаційними стоками, що викликає антисанітарію та ускладнює користування даними підсобними приміщеннями. Неможливо знайти організацію, яка б відповідала за технічне обслуговування даної системи.

Мешканці під'їзду заборгованості з квартирної плати та комунальних послуг не мають.

З повагою.​

Відповідь:
06 березня 2014

       ​Ваше звернення щодо витоків з інженерних мереж в підвальному приміщенні будинку по вул. Стахурського, 80 розглянуто департаментом житлового господарства.
       За повідомленням адміністрації, експлуатуючої будинок організації, працівниками МКП «ЖЕК№12» причиною витоків було засмічення дворової системи каналізації.
       В ході опрацювання звернення виконано промивку дворової мережі каналізації та прочищення каналізаційного випуску від колодязя до внутрішньо будинкової мережі каналізації даного будинку.
       Після прочищення каналізаційних мереж звернень від мешканців щодо підтоплення підвального приміщення будинку по вул. Стахурського, 80 не надходило.
       В даний час підвальне приміщення вище зазначеного будинку перебуває в задовільному санітарному стані.

Вкладення