(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
05 серпня 2021

Шановний Михайло Васильович!  Хочу висловити щиру подяку водію, який працював за маршрутом муніципального автобуса №6 (шість) 3 та 4 серпня о 13.05 від кінцевої зупинки «Олієжиркомбінат» до кінцевої зупинки «Площа Перемоги», а також в ці ж дні о 13.37 від зупинки «площа Перемоги»  у зворотньому напрямку. Державний номер транспортного засобу АВ 1269 АА.
Велике спасибі водію за високий професійний рівень водіння автобусу, чистий салон, правильний та достатній режим провітрювання. Водій даного транспортного засобу завжди, не залежно від погодних умов та спеки, одягає новий засіб індивідуального захисту, а найголовніше робить це за всіма правилами. Крім того, хочеться відмітити, що водій завжди надзвичайно пунктуальний та суворо дотримується розкладу руху автобусу, хоча на даному маршруті інші водії часто дозволяють собі запізнюватись до 5 хвилин, особливо з кінцевої Площі Перемоги. Але найголовніше хочеться відзначити велике терпіння, вихованість, тактовність у спілкуванні з пасажирами. Водій завжди допомагає та підкаже розібратись з формами оплати, а також терпеливо пояснює пасажирам не з нашого міста, як дістатись до потрібного їм місця призначення.
Дуже переконливе прохання до керівництва КУ «ВТК» якомога частіше ставити цього водія на наш маршрут муніципального автобусу номер 6 (шість) та обов’язково нагородити додатковою премію за високий рівень професіоналізму та без перебільшення зразкову роботу.Відповідь:
26 серпня 2021

Ваше звернення з приводу висловлення подяки водію автобуса, який 03.08. та 04.08.2021 р. працював на автобусі АВ1269АА по маршруту №6 «Олієжиркомбінат – пл. Перемоги» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Вашу подяку було доведено до адміністрації комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія».

За інформацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія», за якісне виконання своїх службових обов'язків водію автобуса АВ1269АА Мацяку М. В. оголошено подяку та додатково премійовано в розмірі 10% згідно положення колективного договору.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за теплі слова та проявлену небайдужість до якості обслуговування пасажирів в громадському транспорті міста. Ваші слова вдячності підкреслюють те, що наша спільна з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» робота по підвищенню рівня обслуговування та ритмічності роботи транспорту має позитивний результат.


Вкладення