(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
03 лютого 2014

​                                        Уважаемый Максим Петрович,

я являюсь собствеником квартиры №59 дома 157 по ул. Пирогова. Квартира находиться на первом этаже. В нашем доме есть пристройка, в которой расположен ресторан "Свитлица".  В конце прошлого года мы обнаружили, что вплотную к нашему балкону пристраивается забор. Мой муж обратился к собственику ресторана с просьбой предоставить документы, на основании которых происходит постройка, в обход санитарных норм, поскольку доступ к балкону ограничен, на что получил ответ, что все документы в порядке, в исполкоме и архитектуре всё "схвачено", и вообще не лезьте куда не надо. Мы обратились на горячую линию исполкома, там дали ответ, что работники ЖЕКа во всём разберуться. В итоге никакого ответа мы не получили, собственик ресторана достроил забор, документы так и не предоставил, кроме того в захваченой части дома устроил склад с дровами, через тонкую перегородку от моего балкона, что по меньшей мере пожароопасно.

Прошу Вас разобраться в сложившейся ситуации, выяснить насколько законны его дествия, и на основании каких нормативно-правовых актов ему были выданы разрешительные документи (если таковые имеются)


 

Ответ прошу направить мне на электронную почту. Заранее благодарна.

Відповідь:
21 лютого 2014

​       Ваше електронне звернення з приводу законності будівництва паркану, біля багатоквартирного житлового будинку №157 по вул. Пирогова, опрацьоване.
       Повідомляю Вам, що вищезазначені роботи не потребують отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки і містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, згідно з наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2011р. №103 та від 07.07.2011р. №109, відповідно.
       Проведення таких робіт також не потребує реєстрації Держархбудінспекцією України та її територіальними органами (інспекція ДАБК у Вінницькій області, вул. Театральна, 14) повідомлень, декларацій, або видачі дозволів на проведення даних робіт.
       Інформую Вас, що ДАМтаК міської ради направлено запит в Держсільгоспінспекцію України за належністю, щодо перевірки дотримання вимог чинного законодавства в частині землекористування.
       Також повідомляю, що відповідно до Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», Закону України «Про охорону земель», Положення про державну інспекцію сільського господарства України, затвердженого Указом Президента України № 459 від 13.04.2011р., нагляд (контроль) за використанням та охороною земель усіх категорій та форм власності здійснюється Держсільгоспінспекцією України та її територіальними органами (Державна інспекція сільського господарства у Вінницькій області м. Вінниця, вул. Соборна,15а).

Вкладення