(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
01 серпня 2021

​Доброго дня Михайло Васильович!

В зв'язку з великою швидкісного руху автомобілів на вул.Юзвинській Окружний масив(перемичка) в районі  мінімаркиту "Сімейний"є декілька провулків.Пров.Мирний,Світанковий,Олександрівський мають спільну проблему ,щоб перейти на іншу сторону проїзжої частини  до зупинки маршрутного таксі потрібно пройти до пішоходного переходу (приблизно 200м) по проїзжій частині.Прохання встановити зебру щоб можна перейти на зупинку на інший бік через швидкісну трасу,так як діти їздять до школи і в цему місті за швидкого руху автомобілів ,вантажівок  неможливо.Прохання допомогти з встановленням  хоч зебри !

Відповідь:
17 серпня 2021

Ваше звернення щодо влаштування нерегульованого пішохідного переходу через  вул. Юзвинську (автодорога Т-02-04)  біля мінімаркету «Сімейний»  розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду інформуємо.

Дане питання розглянуто на черговому засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Враховуючи те, що зазначена ділянка автодороги Т-02-04 обслуговується Службою автомобільних доріг у Вінницькій області, координаційною радою вирішено направити запит на адресу зазначеної Служби з проханням щодо позитивного вирішення порушеного питання.

На сьогоднішній день, департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради на адресу Служби автомобільних доріг у Вінницькій області направлено запит щодо   влаштування  нерегульованого  пішохідного  переходу через    вул. Юзвинську (автодорога Т-02-04)  біля мінімаркету «Сімейний».

За результатами розгляду даного питання Службою автомобільних доріг у Вінницькій області, Вас буде повідомлено додатково.

Вкладення