(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
28 липня 2021

​Звертаюсь до Вас з проханням посприяти відновленню газопостачання за адресою м.Вінниця, вул.Хлібна, буд.23, кв.21. За нашою квартирою немає боргів за газ і газопостачання. 

Газопостачання перекрито до квартир 21,23,25,27,29.

22.07.2021, за словами працівників Вінницягаз, був виклик щодо можливого витоку газу із квартири 29 вул.Хлібна,23. 

По приїзду вони зафіксували витік газу і перекрили газопостачання на всі пять квартир, так як власника квартири 29 не було на той момент вдома. В подальшому власник квартири 29 відмовився надавати доступ до своєї квартири працівникам Вінницягаз.  Можливо, не останню роль грають в цьому його борги перед Вінницягаз.

Мешканцям і голові ОСББ про відключення газу ніхто не повідомив. Особисто в нас, в квартирі 21, того дня всі були вдома.

Внаслідок цього ми вже тиждень не маємо змоги користуватися газом. На сьогодні ми вже маємо додаткові витрати на придбання електроплити та зайві витрати по електроенергії на нагрів води для побутових потреб.  Також у квартирі мешкає двоє дітей, які змушені теж відчути на собі всі незручності побуту в умовах відсутності газу.

Варто врахувати, що весь будинок перейшов на автономне опалення. Тому без газу в нас не буде можливості отоплювати квартиру.

Прошу посприяти тому, щоб Вінницягаз і власник квартири 29 вирішували свої спірні питання без втягування інших мешканців у цей процес і забезпечити нам наше законне право на користування газом.

Прошу вплинути на відновлення газопостачання в найкоротший термін.

Відповідь:
17 серпня 2021

​Ваше звернення щодо відновлення газопостачання опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Департамент звертався фахівців АТ «Вінницягаз» щодо відновлення газопостачання у квартирах житлового будинку №23 по вул. Хлібна, мешканці яких надають доступ до власних помешкань фахівцям АТ «Вінницягаз».

Водночас, за повідомлення АТ «Вінницягаз», наразі дане питання знаходиться на опрацюванні у фахівців підприємства. Після отримання додаткової інформації від АТ «Вінницягаз» Вас буде повідомлено додатково. 

05.10.2021

Ваше звернення щодо відновлення газопостачання опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Після надання доступу до помешкань представниками АТ «Вінницягаз» газопостачання будинку №23 по вул. Хлібна було відновлено.


Вкладення