(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
28 липня 2021

​Доброго дня.  Оскільки вже  неодноразово протягом місяця відбуваються пошкодження  підземного електрокабеля,  ( що сприяє відсутності електроенергії на довгий термін ), просимо вжити заходів щодо проведення капітальних ремонтних робіт, та заміні мереж живлення.

Відповідь:
19 серпня 2021

Ваше звернення щодо заміни кабельної лінії електропередачі опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Вважаємо необхідним зауважити що розподіл електричної енергії на території міста Вінниці здійснює АТ «Вінницяобленерго» в особі СО «Вінницькі міські електричні мережі».

Крім того повідомляємо, що відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Також зазначимо, що частиною 1 статті 10 Закону України «Про ринок електричної енергії» передбачено, що до повноважень місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у відносинах із суб'єктами електроенергетики належить:

1) погодження питань розміщення на підпорядкованій їм території об'єктів електроенергетики виходячи з інтересів територіальної громади;

2) участь у розробленні планів розвитку систем розподілу електричної енергії на підпорядкованій їм території;

3) участь у розробленні і реалізації системи заходів щодо роботи об'єктів електроенергетики у разі виникнення надзвичайної ситуації в ОЕС України;

4) сприяння розвитку електроенергетики в регіоні.

Таким чином, за результатами розгляду Вашого звернення департаментом було направлено запит до адміністрації АТ «Вінницяобленерго» розгляду Вашого звернення та заміни живлячої кабельної лінії електропередачі.

Про результати розгляду даного запиту Вас буде додатково проінформовано фахівцями АТ «Вінницяобленерго».

Вкладення