(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
01 лютого 2014

​Шановний Сергій Іванович. 

Звертаються до вас мешканці будинку №4 по вул. Едельштейна. На протязі поточного місяця на даху будинку три рази лопала труба опалення, два рази горячя вода текла з технічного люку до першого поверху, приїжджала аварійна бригада, встановлювала хомути, яки всеодно підтікають і завдяки морозу вода перетворюється в лід. Під час другої аварії працівники нашого ЖЕО після телефонного дзвінка (близько 17 год.) навіть не прийшли, подзвонивши на 15-60 приїхала аварійна бригада. Сьогодні в ночі (близько 3 години) в кв.11, в кімнаті з потолка текла вода, підставивши ведро на криші під трубу, воно наповнилося за 10 хв.!!! в кімнаті сплять діти!!! Труби не ізольовані, по всьому даху набросані шматки шиферу. Звертаємось до Вас с проханням якось вирішити цю проблему, бо працівникам ЖЕО немає діла до цього.

Відповідь:
08 травня 2014

       За дорученням виконуючого обов’язки міського голови Моргунова С.А. департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо  руйнації трубопроводу системи централізованого опалення,  який знаходиться на даху будинку по вул. Едельштейна, 4, розглянуто.
       За повідомленням адміністрації експлуатуючої будинок організації ТОВ «ЖЕО» в ході опрацювання звернення виконано заміну аварійно-небезпечних ділянок трубопроводів системи централізованого опалення, які розташовані на даху будинку по вул. Едельштейна, 4. Водночас було виконано роботи по тепловій ізоляції зазначених ділянок трубопроводів.
      За даний час система централізованого опалення будинку по вул. Едельштейна, 4 знаходиться в технічно задовільному стані.

Вкладення