(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
15 липня 2021

Директору Департаменту

енергетики, транспорту та зв'язку

Вінницької міської ради

Варламову Михайлу Васильовичу

Співвласників та мешканців будинків

ОСББ «Грінс Вінниця», вул. Максимовича 45 та 45-А

Шановний Михайло Васильовичу!

З метою оптимізації та покращення транспортного обслуговування мешканців Вінницької міської територіальної громади, ми, співвласники та мешканці будинків ОСББ «Грінс Вінниця», що по вул. Максимовича 45 та 45-А, звертаємось до Вас з проханням внести відповідні зміни в мережі автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі у Вінницькій міській територіальній громаді.

Наш житловий комплекс був введений в експлуатацію із серпня 2020 року. На сьогодні будинки активно заселяються. Питання маршрутного сполучення є актуальним для наших мешканців, оскільки наш житловий комплекс розташовується в районі з вузькою транспортною розв'язкою.

Згідно з додатком до рішення виконкому міської ради від 18.02.2021 р. №435 «Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі у Вінницькій міській територіальній громаді», затверджено маршрут в режимі маршрутного таксі №11Б Корея – Пирогово – Барське шосе (Садове) із чотирма автобусами на маршруті. Даний маршрут є єдиним, що наближений до місця розташування нашого комплексу, оскільки проходить по вул. Генерала Арабея.

         Враховуючи ситуацію стосовно транспортної розв'язки та задля запобігання випадків запізнення на роботу, супроводжуючи дітей до дитячих садків, шкіл (особливо у зимовий період), запобігання травматизму по дорозі від вул. Максимовича до вул. Генерала Арабея, ми, співвласники та мешканці звертаємось до Вас з проханням сприяти у розгляді нашого звернення щодо внесення відповідних змін в мережі автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі, а саме – скорегувати напрямок руху з можливістю обладнати зупинку на маршруті для посадки та висадки пасажирів напроти нашого житлового комплексу.

 

З повагою, мешканці та співвласники будинків ОСББ «Грінс Вінниця», вул. Максимовича 45 та 45-А

Відповідь:
02 серпня 2021

​Ваше звернення щодо покращення транспортного обслуговування вул. Максимовича розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, про що повідомляємо наступне.

Маршрутна мережа міста сформована відповідно до проведених Вінницьким національним технічним університетом науково-дослідних робіт. Внесення змін в мережу громадського транспорту здійснюється виключно на основі проведених досліджень пасажиропотоку та попиту населення на перевезення.

На даний час в пішохідній доступності до будинків №45 та №45-А по вул. Максимовича проходить автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №11Б «Корея – Пирогово – Барське шосе (Садове)». На зазначеному автобусному маршруті працює 4 автобуси з інтервалом руху 12-15 хв.

Схема руху, дана кількість рухомого складу, їх інтервал руху відпрацьовано та затверджено відповідно до наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.

Водночас повідомляємо, що відповідно до Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом, затвердженого Наказом Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 р. № 480, нові (діючі) автобусні маршрути загального користування відкриваються (продовжуються) за результатами обстежень пасажиропотоків при наявності стійких транспортних кореспонденцій населення.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що по вул. Максимовича практично відсутній пасажиропотік для запровадження автобусних маршрутів загального користування по даній вулиці відсутні підстави.

Вкладення