(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
13 липня 2021

​Шановні перевізники!!! чий маршрут у с. Малих Крушлинцях??? це просто знущанння над людьми!!! ми 60 людей в богданчику як ті "шпроти" !!!!  совість маєте??? автобуси закінчились???


Відповідь:
29 липня 2021

Ваше звернення щодо транспортного обслуговування мешканців с. Малі Крушлинці розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку   міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

На даний час транспортне обслуговування мешканців с. Малі Крушлинці забезпечується автобусним маршрутом загального користування «Вінниця – Малі Крушлинці», на якому працює один автобус великої вмістимості.

Автобус рухається по чіткому графіку руху, який розроблено відповідно до наявного пасажиропотоку та потреб мешканців даного населеного пункту в перевезеннях.

13.07.2021 р. у зв'язку з технічною несправністю рухомого складу, на маршруті працював резервний автобус середньої вмістимості марки Богдан.

На сьогоднішній день питання врегульовано, перевезення пасажирів забезпечується автобусом відповідного класу.

Окрім того, на підставі Вашого звернення, департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» було проведено перевірку роботи даного автобусного маршруту.

Під час перевірки на маршруті працював автобус великої вмістимості марки ЛАЗ. Перевезення пасажирів здійснюється в повному обсязі.

Водночас, перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусному маршруті «Вінниця – Малі Крушлинці» наголошено на необхідності забезпечення мешканців с. Малі Крушлинці стабільними та якісними транспортними послугами.


Вкладення