(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%89%D1%83%D0%BA.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Муніципальна варта", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
13 липня 2021

​Доброго дня, Сергію Володимировичу!

Звертаюся до Вас від імені мешканців багатоповерхівки за адресою просп. Космонавтів 36а. 
Нещодавно, через дорогу від нашого будинку (біля ТРЦ МИР) почав виступати так званий музичній колектив із чотирьох чоловік.  В їхньому арсеналі дві труби, барабан та звукопідсилююча апаратура з мікрофонами.

Суть питання: мало не щодня (з 18-00 до 21-30) їхні виступи спричиняють нестерпний шум для мешканців нашого будинку. Знаходитись вдома в цей період часу просто неможливо.  Уявіть собі ситуацію, що Ви приходите з роботи, а  у вас в квартирі стоїть гуркіт барабану та музичних труб.  Ці виступи є грубим порушенням санітарних норм рівня шуму в житловій забудові.  Вчора викликали наряд поліціі та разом з ними зробили виміри шуму спеціальним приладом. Прилад показав рівень шуму 91 децибел біля музик (при нормі в 55 Децибел в денний час згідно Державних санітарних норм від 22.02.2019 Наказ № 463). Також провели заміри ріня шуму в квартирах: рівень шуму в спальнях квартир становив від 65 до 67 Децибел (при нормі в 40 Децибел вдень). Поліція ніяк не відреагувала на наш виклик, а при спілкуванні з "музиками" ті їм сказали, що грають на вулиці Вінниці за Вашим проханням і дозволом. Велике прохання до Вас, допоможіть Нам вирішити це питання. Музика повинна лунати у місцях де вона нікому не заважає!

Дякуємо за розуміння,
Мешканці багатоповерхівки по просп.Космонавтів 36а.
Відповідь:
27 липня 2021

Ваше звернення від 13.07.2021 року щодо порушення громадського спокою музикантами по проспекту Космонавтів в м. Вінниці розглянуто виконавчими органами міської ради, про що повідомляю наступне.

Статтею 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» визначено, що шум на захищених об'єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби. У нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об'єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

Диспозицією зазначеної статті визначено перелік захищених об'єктів:

- жилі будинки і прибудинкові території;

- лікувальні, санаторно-курортні заклади, будинки-інтернати, закладів освіти, культури;-

- готелі і гуртожитки;

- розташовані у межах населених пунктів закладів громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, розважального та грального бізнесу;

- інші будівлі і споруди, у яких постійно чи тимчасово перебувають люди;

- парки, сквери, зони відпочинку, розташовані на території мікрорайонів і груп житлових будинків.

У разі порушення правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях передбачена адміністративна відповідальність за ст.182 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У відповідності до статті 255 того ж Кодексу протоколи про вчинення адміністративного правопорушення мають право складати уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про Національну поліцію», завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах забезпечення публічної безпеки і порядку; охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави; протидії злочинності; надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

Крім того, статтею 23 даного Закону України визначено, що поліція відповідно до покладених на неї завдань: здійснює превентивну та профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень; здійснює своєчасне реагування на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події; здійснює досудове розслідування кримінальних правопорушень у межах визначеної підслідності.

Враховуючи вищевикладене, виконавчими органами міської ради підготовлено та направлено до Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області лист щодо відповідного реагування та вжиття заходів для забезпечення громадського спокою по проспекту Космонавтів в м. Вінниці.

Вкладення