(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​ 

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
07 липня 2021

​Доброго дня!  Вчора 06.07.2021 о 15-20 на зупинці Гонти, сіла в маршрутку#28 Вишенька -Київська,номерний знак АВ3705СА ,білого кольору , хотіла розрахуватися за проїзд через валідатор(готівки при собі не було)попросила водія включити валідатор(він горів червоним),на що водій відповів : в мене розраховуються тільки готівкою, а валідатор я не включу.  Якщо не має готівки, виходь(на ТИ)і чекай на іншу маршрутку. Я так розумію що валідатори встановленні не для красоти в салонах,а для розрахунку за проїзд. Зніміть будь-ласка цього водія-хама, з маршруту.  Вже не перший раз спостерігаю, як саме цей водій хамить і виганяє пасажирів з транспорта.  

Відповідь:
22 липня 2021

Ваше звернення щодо роботи валідатора в автобусі д.н.з. АВ3705СА маршруту №28А «Вишенька – Вінницяоблводоканал», а також щодо некоректної поведінки водія даного автобуса під час перевезення пасажирів 06.07.2021 р. розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

На даний час реалізовується другий етап Проєкту «Впровадження автоматизованої системи збору плати за проїзд в громадському транспорті в м. Вінниця», а саме впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (далі – АСООП) в маршрутних таксі Вінницької міської територіальної громади.

Наразі система працює в тестовому режимі, тому оплата за проїзд здійснюється виключно Муніципальною карткою вінничанина, в тому числі з електронного гаманця будь-якої Муніципальної картки вінничанина, готівковими коштами та в подальшому створюватимуться додаткові інструменти розрахунку.

Працівниками департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з представниками КП «Вінницякартсервіс» та ГО «Маршрут» регулярно здійснюється контроль за використанням приватними перевізниками обладнання необхідного для роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

За інформацією перевізника, який здійснює перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі  №28А «Вишенька – Вінницяоблводоканал», за некоректну поведінку по відношенню до пасажирів водія автобуса д.н.з. АВ3705СА Явгустішина А. В. суворо попереджено на наголошено на недопустимості проявів некоректної поведінки по відношенню до пасажирів. У випадку повторення подібних ситуацій в майбутньому до вказаного водія буде вжито заходи дисциплінарного впливу.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради приносить Вам свої вибачення за можливі незручності, які виникли під час користування міським громадським транспортом.


Вкладення