(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/ivanovii.jpg
Іванов Ігор Іванович
Начальник відділу, Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

​Вирішує питання підвищення рівня самоорганізації населення багатоквартирних житлових будинків та забезпечення розвитку ОСББ, підвищення рівня обізнаності населення щодо створення та засад діяльності ОСББ, формування місцевих програм щодо створення та розвитку ОСББ, забезпечення сприяння ініціативним групам власників квартир та нежитлових приміщень у вирішенні питань, пов'язаних із створенням ОСББ, забезпечення взаємодії Вінницької міської ради з  ОСББ, ініціативними групами по створенню ОСББ, участь у роботі установчих зборів по створенню ОСББ шляхом забезпечення належного представника від Вінницької міської ради, підготовка проектів розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру.

Пряма телефонна лінія:
2-й четвер з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432  59-51-81

 

Звернення:
30 червня 2021

​Шановний Ігор Іванович, звертається до Вас ініціативна група співвласників по створенню ОСББ в багатоквартирному будинку за адресою просп.Коцюбинського 43В.Ініціативна група направила листа до забудовника ЖБК Демір Констракшн з  проханням надати інформацію стосовно площі будинку що знаходиться  за адресою просп.Коцюбинського 43В, але у визначений законом термін відповідь не надійшла тим самим порушуючи Закон України "Про звернення громадян" а також Закон України 417

Хочемо зазначити що це не перший лист який ігнорує забудовник ЖБК Демір Констракшн.

Просимо допомогти у вирішенні даного питання.


Відповідь:
14 липня 2021

​За дорученням міського голови С.Моргунова розглянуто Ваше звернення від 02.07.2021 р. про надання інформації щодо загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень у будинку, на що повідомляємо наступне.

Відповідно до ч.2 розділу 1 Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженої Наказом  Держбуду України від 24.05.2001 року № 127, зареєстрованої  в Міністерстві юстиції України 10 липня 2001 року за N 582/5773, технічна інвентаризація - комплекс робіт з обмірювання об'єкта нерухомого майна з визначенням його складу, фактичної площі та об'єму, технічного стану та/або з визначенням змін зазначених характеристик за певний період часу (у разі наявності попередньої інвентаризаційної справи) із виготовленням необхідних документів (матеріалів технічної інвентаризації, технічного паспорта).

Правом виконання робіт з технічної інвентаризації наділений суб'єкт господарювання - фізична особа - підприємець або юридична особа, у складі якої працюють один або більше відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних зі створенням об'єктів архітектури, які пройшли професійну атестацію та отримали кваліфікаційний сертифікат на право виконання робіт із технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна відповідно до Закону України "Про архітектурну діяльність".

Таким чином, за наслідком виконання робіт з технічної інвентаризації встановлюється фактична площа об'єкту нерухомого майна за певний період часу. В Україні правом виконання таких робіт наділено більше 1000 суб'єктів господарювання, які можуть володіти запитуваними Вами відомостями на певний період часу.

Виконавчий комітет міської ради не є зберігачем запитуваних відомостей щодо загальної та житлової площі приміщень, а тому надати допомогу, на жаль, відсутня можливість.

Одночасно можемо рекомендувати звернутись до КП «ВМБТІ» (м. Вінниця, вул. Соборна,64), яке також наділено правом виконання робіт з технічної інвентаризації нерухомого майна та може на договірній основі розглянути порушене питання.

Вкладення