(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
29 червня 2021

​не так часто буваєм в Вінниці та не завжди до кінця зрозумілі нововведення, особливо, коли немає кому пояснити. так сталось і в міському трамваї №5. їхали вдвох з дитиною, оплачували проїзд банківською картою. оплата першого квитка пройшла успішно, а за другий оплата не проходила навіть після декількох спроб. зайшли контролери та перевіривши оплату лише одного квитка, показали, що потрібно натиснути кнопку оплати за ще одного пасажира. ми подякували за роз'яснення, оплатили другий квиток та пояснили, що не знали цього. не зважаючи на усі фактори контролери стягнули штраф у розмірі 80грн при наявності двох оплочених квитків. це залишає неприємний присмак від поїздки у Вінницькому громадському транспорті(

Відповідь:
19 липня 2021

Ваше звернення щодо правомірності дій контролерів під час виконання свої службових обов'язків розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, про що повідомляємо наступне.

У своєму зверненні Ви не вказали будь-якої інформації, за допомогою якої можливо було б встановити особи контролерів, а саме відсутня інформація про дату, час, місце події, бортовий номер транспортного засобу, прізвища або номери службових жетонів контролерів, номер квитанції про оплату штрафу.

Окрім того, на спроби начальника контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» Гуцаленка Б. М. встановити дану інформацію в телефонному режимі Ви повідомили, що не маєте бажання розмовляти та попросили Вас не турбувати з даного приводу.

Враховуючи вищевикладене, встановити особи контролерів та перевірити факти неналежного виконання ними своїх службових обов'язків, на жаль, неможливо.

Водночас, з метою унеможливлення виникнення подібних ситуацій в майбутньому з усіма контролерами контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено позаплановий інструктаж щодо обов'язкового дотримання своїх службових обов'язків та недопустимості проявів некоректної поведінки по відношенню до пасажирів.

Адміністрації комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» наголошено на необхідності посилення контролю за дотриманням контролерами контрольно-ревізійного відділу підприємства своїх посадових обов'язків та норм службової етики.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам свої вибачення за можливі незручності, які виникли під час користування міським громадським транспортом.


Вкладення