(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​

 
Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
22 червня 2021

​Доброго дня . До Вас звертається мати дитини , яка хворіє на генетичну хворобу НПС . Для лікування цієї хвороби нам Німеччина відправила як спонсору допомогу , тому що ці ліки не зареєстровані в Україні . Дозвіл на ввезення МОЗу є. 

Справа у тому , що отримувач ліків - муніципальна міська аптека , якої немає в реєстрі одержувачів допомоги . 

Що мені робити ? Як забрати ліки ?

Назва препарату -МИГЛУСТАТ . 

З ПОВАГОЮ. 


Відповідь:
30 червня 2021

Виконавчими органами міської ради, зокрема, департаментом охорони здоров'я Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення та повідомляємо наступне.

В телефонній розмові 22.06.2021р. та повторно 29.06.2021р працівником департаменту охорони здоров'я були з'ясовані причини Вашого звернення та  були надані роз'яснення. Зокрема, що МКП «Вінницька міська аптека» не може бути отримувачем закордонної гуманітарної, cпонсорської допомоги (у Вашому випадку лікарського засобу). МКП «ВМА» не відповідає вимогам митної служби - не входить до Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги. Вам було запропоновано звернутися до благодійних фондів, громадських організацій.

Додатково зазначаємо, що Міністерство соціальної політики є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, надання гуманітарної допомоги., веде Єдиний реєстр отримувачів гуманітарної допомоги. На сайті міністерства соціальної політики (https://www.msp.gov.ua/news/20234.html) оприлюднена наступна інформація. З метою отримання гуманітарної допомоги громадянину потрібно звернутися до отримувачів гуманітарної допомоги. Контактні дані отримувачів гуманітарної допомоги та склад отриманих ними вантажів розміщені на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики (www. msp.gov.ua , розділ „Гуманітарна допомога").Єдиний реєстр отримувачів гуманітарної допомоги також за посиланням: https://human-aid.ioc.gov.ua/register-recipients-public 

Вкладення