(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​

 
Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
20 червня 2021

Директору ДСП

Войтковій В.Р.
ГО "Софія"
м.Вінниця, вул.Довженка,40/150
Звернення 
Шановна Валентина Романівна!
Прошу Вас найближчим часом розібратися з невиплатою в цьому місяці субсидій - особисто мені і моїй дружині і надати відповідь - хто в цьому винен : 
1.На яких підставах мені Денисову Валерію Васильовичу і моїй дружині Сідоренко Галині Сергіївні - припинили надавати субсидію у цьому місяці?
Ми хочемо знати, як нам існувати і сплачувати за комунальні послуги ЖКГ, якщо нам двом не вистачає пенсій, які ми з дружиною отримуємо від Держави?
Ми разом з дружиною отримуємо нелюдські пенсії, яких не вистачає не тільки на їжу, ліки, а і на все інше, що треба для людського життя.
Інформуємо Вас про те, що це є злочинне порушення Конституційних прав Громадян України - ДИСКРИМІНАЦІЯ і ГЕНОЦИД Громадян України.
Основний Закон - Конституція України проголошує :
Стаття 46.
Громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.
Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними.
Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.***
Від цього запитання : де допомога місцевої влади та їх працівників соціальної допомоги?
Протидія - ДИСКРИМІНАЦІЇ :
"Про засади запобігання та пр... | від 06.09.2012 № 5207-VI" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5207-17#Text
Протидія - ГЕНОЦИДУ :
Мовою Закону України "Про запобігання корупції" - ці дії підпадають під поняття, зловживання владою і службовим становищем, ДИСКРИМІНАЦІЯ і ГЕНОЦИД Українського народу.
ККУ Статті 161, 364, 367, 442.
2.Чому керівництво ВМР та Департамент соціальної політики тривалий час - порушують Конституційні права Громадян України - злочинно не виконують своїх службових обов'язків - не допомогають людям похилого віку виживати в цей тяжкий час.
Хочу також зазначити про те, що моя дружина у 2016р. при вході до магазину "Попелюшка" вул. Коцюбинського, 11 - зламала ногу.
Через деякий час відбувся інсульт, потім відбулися ускладнення та  постінсультний парез.
Тривалий час знаходилася на лікуванні в залізничній поліклініці за адресою : м.Вінниця, проспект Коцюбинського,6. За час лікування керівництво ВМР ні якої соціальної допомоги не надавали - хоч особисто я звертався і подавав до ВМР - письмову Заяву.
Останнім часом - більше року дружина не виходить на вулицю і змушена пересуватися лише по квартирі.
Чекаємо реагування та допомоги у вирішені життєвих питань.
Голова ГО "Софія" Денисов Валерій


Відповідь:
29 червня 2021
Департаментом соціальної політики Вінницької міської ради  розглянуто Ваше звернення щодо питання призначення житлової субсидії на неопалювальний період 2021 року, яке надійшло на сайт директора департаменту Валентини Войткової. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Ви перебуваєте на обліку в управлінні соціального захисту населення (Лівобережне) департаменту соціальної політики Вінницької міської ради та відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» користувалися  житловою субсидією протягом опалювального періоду 2020р.-2021р., яка оформлена на Вашу дружину Сідоренко Галину Сергіївну, яка є уповноваженим власником домогосподарства. 

Повідомляємо, що  постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»,  якою передбачено:

 «У травні 2021 р. призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні — вересні 2021 р., призначається починаючи з травня 2021 року.»   

Враховуючи вищезазначене в травні 2021 року управлінням не було проведено автоматичний розрахунок житлової субсидії на неопалювальний період 2021 року.

Водночас Кабінетом Міністрів України затверджено постанову за №505 від 19.05.2021 року, пунктом 78 якої передбачено, що після закінчення строку отримання житлової субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють призначення житлової субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому періоді, крім домогосподарств:

      -   у складі яких є особи, зазначені у підпункті 3 пункту 14 цього Положення (за винятком осіб, зазначених в абзацах шостому - дванадцятому підпункту 3 пункту 14 цього Положення);

      -   у складі яких є внутрішньо переміщені особи;

      -   у складі яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб;

      -   які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;

      -   які орендують житлове приміщення для проживання і звертаються за житловою субсидією на оплату житлово-комунальних послуг.

Оскільки Ваше домогосподарство не належить до вищезазначених виключень, після надання Міністерством соціальної політики та Міністерством фінансів інформацію щодо майнового стану та здійснення правочинів одержувачами субсидії, управлінням буде проведено автоматичний розрахунок житлової субсидії на неопалювальний період 2021 року.

Відносно надання допомоги на лікування повідомляємо наступне. Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги жителям Вінницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 29 березня 2019 року № 1646, зі змінами, матеріальна допомога надається жителям Вінницької міської територіальної громади, які опинились в складних життєвих обставинах.

Для оформлення необхідно подати наступні документи:

1.  Заяву на ім'я міського голови встановленої форми.

2.  Декларацію про доходи і майно встановленої форми.

3.  Копію паспорта (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання).

4.  Копію ідентифікаційного номера.

5.  Довідки про доходи працездатних осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.

6.  Довідки про розмір пенсії осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.

7.  Довідки з Пенсійного фонду України про індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-5 заявника, якщо він є працездатною особою, та працездатних осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.

8.  Інші документи, які підтверджують необхідність отримання матеріальної допомоги.

9.  Довідки з лікувальних закладів, які не перебувають у комунальній власності ВМТГ (в разі необхідності лікування у них).

10.  Копію довідки про відкриття особового рахунку в державному банку України, у разі виплати матеріальної грошової допомоги через банківську установу.

Чекаємо Вас за адресою: м. Вінниця,  вул. Замостянська, 7 (2-й поверх «Прозорий офіс»). Повідомляємо, що в умовах карантинних заходів прийом громадян здійснюється по талонах попереднього запису, який можна отримати зателефонувавши за номером  (0432) 50-86-70, 50-86-77, (097) 101-45-18, (063) 856-62-75.

Вкладення