(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
09 червня 2021

​Добрий день!

Прошу Вашого перегляду в ситуаціі з громадським транспортом міста Вінниці. В звязку з переходом Вінниці у зелену зону епіднебезпеки та дозволу на пом'якшення обмежень, дозволити відкриття всіх дверей транспорту на вхід та вихід. Це дозволить зменшити час очікування та затримки транспорту та ЗМЕНШИТЬ кількість контактів через одні двері та в передній частині салону! Прошу надіслати розпорядження усім водіям! Дякую

Відповідь:
25 червня 2021

Ваше звернення щодо відновлення штатного режиму роботи міського громадського транспорту розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 (зі змінами) (далі – Постанова) на території України з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 встановлено карантин.

З 17 червня поточного року на всій території країни діє «зелений» рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого послаблення карантинних обмежень під час здійснення пасажирських перевезень міським громадським транспортом не передбачено. Перевезення пасажирів має здійснюватися в межах кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб, за умови обов'язкового використання пасажирами засобів індивідуального захисту.

Згідно статті 117 Конституції України постанови і розпорядження, видані Кабінетом Міністрів України, в межах своєї компетенції є обов'язковими до виконання.

Задля можливості дотримання водіями міського пасажирського транспорту обмежень щодо дозволеної кількості пасажирів в салоні, встановлених  Постановою, та контролю наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту посадка-висадка пасажирів здійснюється лише через передні двері транспортного засобу, за виключенням випадків посадки-висадки пасажирів з обмеженими фізичними можливостями та пасажирів з дитячими візками.

Враховуючи вищевикладене, відновлення штатного режиму роботи міського громадського транспорту буде можливе після зняття обмежень щодо дозволеної кількості пасажирів в салоні транспортного засобу на загальнодержавному рівні.


Вкладення