(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
06 червня 2021

​Доброго дня! Я маю скаргу на Вінницьку транспортну компанію. Особливо на тролейбусний маршрут 3,8,15. 

На зупинках: "вул. Чорновола" та "вул. Жуковского" в напрямку до Вишеньки майже неможливо сісти в транспорт. Там завжди багато людей на зупинках, і в тролейбусі також. Люди змушені чекати від 20 до 45 хвилин транспорт, в якому є вільні місця. І половина пасажирів, які вже їдуть в тролейбусі виходять на з

упинці "вул. Грушевського". 

Тобто, водій не бере людей, каже, що ви можете скаржитись, але більше людей я не візьму, і через одну зупинку половина виходить! 

Чому, особисто я, повинна чекати майже 30 хв або годину, щоб сісти в транспорт?! 

Можливо, можна зробити більшу кількість тролейбусів за цим маршрутом? Тому що з Київської виїхати дуже складно. 


Відповідь:
24 червня 2021

Ваше звернення щодо транспортного обслуговування мешканців вул. Київської в напрямку мікрорайону «Вишенька» та збільшення кількості тролейбусів на маршрутах №3 «ВПЗ – Вишенька», №8 «Меморіал Визволення – Вишенька», №15 «Муніципальний ринок – Вишенька» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Перевезення пасажирів на території Вінницької міської територіальної громади здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), а саме в межах кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб, за умови обов'язкового використання пасажирами засобів індивідуального захисту.

На даний час на тролейбусному маршруті №3 «ВПЗ – Вишенька» працює 18 тролейбусів з інтервалом руху 6 хв., на маршруті №8 «Меморіал Визволення – Вишенька» працює 6 тролейбусів з інтервалом руху 12-18 хв., на маршруті №15 «Муніципальний ринок – Вишенька» працює 6 тролейбусів з інтервалом руху 12-16 хв.

Окрім того, транспортне обслуговування пасажирів з вул. Київської  в напрямку мікрорайону «Вишенька» забезпечується автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі  №28А «Вінницяоблводоканал – Вишенька». На даному автобусному маршруті працює 9 автобусів з інтервалом руху 10-15 хв.

Дана кількість рухомого складу, їх інтервали руху розроблено з урахуванням наявного пасажиропотоку, потреб мешканців в перевезеннях та ефективності використання рухомого складу.

Працівниками департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з працівниками комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» регулярно проводяться моніторинги роботи міського громадського транспорту та в разі необхідності оперативно вносяться зміни в розклади руху певних маршрутів.

Водночас повідомляємо, що з 24.06.2021 р. запроваджується додатковий тролейбусний маршрут №15А «Вишенька – Муніципальний ринок – ВПЗ», на якому працюватиме 2 тролейбуси з системою автономного ходу, що дасть змогу покращити транспортне обслуговування мешканців Вінницької міської територіальної громади, зокрема мешканців вул. Київської та вул. В. Чорновола.


Вкладення