(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
20 січня 2014

​   Шановний Сергіє Івановичу! Минулого тижня на переїзді між вул. Пирогова та вул. Ак. Ющенка (біля розміщених гаражів за буд. №77 по вул.Пирогова) було демонтовано металевий шлагбаум. Прошу Вас повідомити у встановлений Законом термін чи проводились вказані роботи із дозволу чи санкції Департаменту житлового господарства Вінницької міської Ради.

   З повагою, Зарічук Олександр.

Відповідь:
14 лютого 2014

       Департамент житлового господарства опрацював Ваше звернення з питання демонтажу шлагбаума між вул. Пирогова та вул. Академіка Ющенка.
       Повідомляю, що будь-яких робіт з демонтажу зазначеного шлагбауму департаментом житлового господарства та підпорядкованими йому підприємствами не проводилось.

Вкладення