(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
02 червня 2021

​Доброго дня. Прошу переглянути маршрут маршрутного таксі №2А "Я.Шепеля-пл. Перемоги".  Цей маршрут є "підвізним", тому, щоб дістатися до місця призначення, у 90%  випадків потрібна пересадка на інший вид транспорту.  У зв'язку з підвищенням вартості проїзду з 5грн. до 10 грн., а в подальшому  і зростанням вартості проїзду в громадському транспорті (електро та автобусах) пасажирам, які користуються даним маршрутним таксі витрати на проїзд зростуть на 200%.  Більшість маршрутних таксі міста мають альтернативи інших видів громадського транспорту, а даний маршрут перекривається лише частково.  Тому, виходячи з вищевказаного,  прошу продовжити маршрут № 2А "Я.Шепеля-пл.Перемоги"  до залізничного вокзалу., що значно зменшить навантаження на бюджети мешканців мікрорайону Старе місто, які користуються даним маршрутом. Дякую, очікую на відповідь.

Відповідь:
22 червня 2021

Ваше звернення щодо продовження схеми руху автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного №2А «вул. Якова Шепеля –  пл. Перемоги» до залізничного вокзалу розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Маршрутна мережа міста сформована відповідно до проведених Вінницьким національним технічним університетом науково-дослідних робіт. Внесення змін в мережу громадського транспорту здійснюється виключно на основі проведених досліджень пасажиропотоку та попиту населення на перевезення.

На даний час на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного №2А «вул. Якова Шепеля – пл. Перемоги» працює 4 автобуси з інтервалом руху 8-12 хв.

Зазначений автобусний маршрут здійснює перевезення пасажирів до площі Перемоги, де в напрямку залізничного вокзалу проходять трамвайні, тролейбусні та автобусні маршрути загального користування, на які можна здійснити пересадку.

Крім того, транспортне обслуговування мешканців мікрорайону «Старе місто» в напрямку залізничного вокзалу забезпечується автобусами автобусних маршрутів загального користування в звичайному режимі руху №1 «Педучилище – Залізничний вокзал» (5 автобусів з інтервалом руху 15-24 хв.), №2 «пл. Шкільна – ВПЗ» (2 автобуси з інтервалом руху 40-45 хв.), №14 «Будинок відпочинку – Залізничний вокзал» (2 автобуси з інтервалом руху 30 хв.), №27 «с. Лука Мелешківська – Залізничний вокзал» (2 автобуси з інтервалом руху 40 хв.) та автобусами автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі №2Б «пл. Шкільна – смт Десна» (15 автобусів з інтервалом руху 8-10 хв.) та №3Б «пл. Наливайна –  Тяжилів (Вінниччина-Авто)» (12 автобусів з інтервалом руху 8-12 хв.).

Дана кількість рухомого складу та їх інтервали руху в цілому забезпечують потреби мешканців мікрорайону «Старе місто» в перевезеннях.

Водночас повідомляємо, що при оплаті вартості проїзду в комунальному транспорті Муніципальною карткою вінничанина існує можливість здійснити пересадку в інший вид муніципального транспорту без додаткової оплати потягом 30 хвилин.

Враховуючи вищевикладене, для продовження схеми руху автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного №2А «вул. Якова Шепеля – пл. Перемоги» до залізничного вокзалу немає необхідності.

Водночас повідомляємо, що працівниками департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з працівниками комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» регулярно проводяться моніторинги роботи міського громадського транспорту та в разі необхідності оперативно вносяться зміни в розклади руху певних маршрутів.


Вкладення