(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
01 червня 2021

​Доброго дня. Прошу вас звернути увагу на  рух автобусів 19а в Вінницьких Хуторах. Для більшості хуторян це єдиний маршрут яким можна поїхати до міста,а інтервали між автобусами занадто великі. 19 і 19б територіально не є альтернативним транспортом.   Автобуси не дотримуються зазначеного графіку,пропускають рейси,що створює для усіх проблеми на роботі і в навчальних закладах. Люди годинами простоюють на зупинках чекаючи автобус. До того ж  автобуси їздять в неналежному технічному стані і забруднюють навколишнє середовище. Велике питання як  і де вони проходили техогляд ? Окрім цього прошу звернути увагу на те ,що крім некомфортнго транспорту на який ніхто не може розраховувати, відсутні будь які лготи  для пенсіонерів .

Відповідь:
18 червня 2021

Ваше звернення щодо роботи автобусів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №19А «Центральний автовокзал – с. Вінницькі Хутори (вул. Ватутіна)» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

На даний час на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №19А «Центральний автовокзал – с. Вінницькі Хутори (вул. Ватутіна)» працює 3 автобуси середньої вмістимості, які рухаються по чіткому графіку руху, який розроблено відповідно до наявного пасажиропотоку.

За інформацією бригадира зазначеного автобусного маршруту, на даний час можливе відхилення від затвердженого графіку руху через збільшення транспортного навантаження на вулично-шляхову мережу, яке пов'язане з виконанням робіт по ремонту водогону по вул. Лебединського.

Крім того, транспортне обслуговування мешканців с. Вінницькі Хутори забезпечується автобусним маршрутом загального користування у звичайному режимі руху №19 «с. Вінницькі Хутори – Вишенька» (6 автобусів великої вмістимості з інтервалом руху 20-25 хв.), автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі №19Б «Центральний автовокзал–с. Вінницькі Хутори (вул. Незалежності)» (2 автобуси середньої вмістимості з інтервалом руху 30-40 хв.) та частково автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі №8А «МПМ «Зоря» – с. Вінницькі Хутори (об'їзна дорога)» (10 автобусів середньої вмістимості з інтервалом руху 8-12 хв).

Дана кількість рухомого складу та їх інтервали руху в цілому забезпечують потреби мешканців в перевезеннях.

Водночас повідомляємо, що ні в державному бюджеті, ні в місцевому бюджеті не передбачено субвенцій на пільгове перевезення пасажирів в маршрутному таксі, тому категорії пільгових перевезень встановлюються перевізниками та замовником перевезень під час укладання договору на перевезення пасажирів маршрутним таксі.

Так, відповідно до п. 2.5 укладених тимчасових договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі у Вінницькій міській територіальній громаді, перевізник безкоштовно перевозить інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС віднесених до 1-ої категорії та учасників АТО/ООС в кількості 2 пільговика за один рейс при наявності місць для сидіння за рахунок власної господарської діяльності без дотації з бюджету.

Враховуючи вищевикладене, в департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, як замовника перевезень на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі, на жаль, немає підстав для зобов'язання перевізників надавати пільги на проїзд іншим категоріям громадян, зокрема пенсіонерам.

Приватних перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №19А «Центральний автовокзал – с. Вінницькі Хутори (вул. Ватутіна)» попереджено щодо необхідності забезпечення стабільних пасажирських перевезень відповідно до затвердженого графіку руху та утримання автобусів в належному технічному та санітарному стані.

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради посилено контроль за виконанням перевізниками умов договору на перевезення, в частині надання якісних та безпечних послуг з перевезення пасажирів.


Вкладення