(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​


Звернення:
30 травня 2021

​Доброго дня, Микола Вікторович!

Звертається до Вас мешканець мікрорайону ДПЗ Костюк А.В.

Прошу заборонити - перенести з місцевого стадіону проведення раллі в вихідні дні, так як шум від цього раллі нестерпний і перевершує всі допусимі санітарні норми ( це не аеродром)

Час проведення раллі субота з 9 00 до 18 40 год

Неділя з 9 00 до 17 00 год.

Дякую за розуміння.

Відповідь:
11 червня 2021

​Комітет по фізичній культурі і спорту за дорученням заступника міського голови Форманюка М.В. розглянув Ваше звернення щодо заборони проведення змагань з автоспорту на стадіоні по вул.С.Зулінського,33.

Повідомляємо наступне: стадіон за адресою  вул.  С. Зулінського, б/н знаходиться у комунальній власності міської територіальної громади.

Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради  від 28.05.2020 р.  № 1040 комунальним підприємством «Центральний міський стадіон», який є балансоутримувачем стадіону, надано Вінницькій обласній федерації драгрейсінгу та дріфту стадіон по вул.Сергія Зулінського, б/н для проведення тренувань та змагань з автоспорту.

Також повідомляємо, що названий стадіон надано у тимчасове користування, - розглядається питання щодо вишукання іншого місця для проведення  тренувань та змагань з автоспорту.

Названі заходи в якості офіційних заходів з автоспорту включено до   календарних планів фізкультурно-спортивних заходів  Вінницької міської  територіальної громади та Вінницької області.

Одночасно повідомляємо, що Вінницька федерація драгрейсингу та дріфту проводить благоустрій названого стадіону, в тому числі за власні кошти федерації (понад один мільйон гривень) протягом трьох місяців літнього та осіннього періоду 2020 року було здійснено:

 1. Прибирання прилеглої території.

 2. Вивіз сміття ( 16 «Камазів»).

 3. Здійснено покіс футбольного поля, що дає можливість використовувати його для дитячого футболу; фарбування футбольних воріт.

 4. Встановлення державного прапору України

 5. Розширення на п'ять метрів бігової доріжки та вкладання нового асфальтного покриття на  50 відсотках кола вздовж стадіону.

 6. Встановлення поребрика на 50 відсотках кола з метою запобігання руйнування асфальту.

 7. Насипання на 50 відсотках кола двохметрового шару щебеню та відсіву з метою запобігання проростання кущів та дерев та потенційного руйнування корінням асфальтного покриття.

 8. Фарбування країв асфальтного покриття; вичищення канави від сміття  вздовж периметру всього стадіону. Ліквідація канави за допомогою тракторів.

 9. Фарбування та підсипання свай вздовж стадіону. 

 10. Викорчування  бур'янів та кущів по периметру стадіону,  які руйнували асфальтне покриття бігової доріжки, трибун для глядачів, трав'яний покрив  на стадіоні.

 11. Усунення  протікання каналізації, яка утворювала болото, що спричиняло сморід,  плісняву, заростання болотними травами,  розмноження комарів та інших потенційно небезпечних комах.

 12.  Облаштування водовідводу з низини.

Вирівняння та вичищення від сміття  прилеглої території навколо стадіону за допомогою тракторів та іншої техніки. 

Реалізація названих вище заходів із благоустрою споруди не лише сприяла створенню спортивного ядра, але і надала можливість мешканцям прилеглих будинків, насамперед дітям, займатись спортом, активно відпочивати тощо, на прибраній  та доглянутій території.

Зважаючи, що названу спортивну споруду відповідно облаштовано та оновлено, розглядалось питання використання названого спортивного ядра у якості локації під час святкування Дня міста у 2020 році ( в тому числі концертна програма із залученням відомих артистів, конкурси малюнку для дітей на асфальті, виставки етнічних поробок мешканців,  проведення футбольних матчів, виставки спортивної авто, -мототехніки  та інших цікавих заходів). На жаль, заплановані заходи було скасовано у зв'язку з карантином.

Щодо проведення безпосередньо змагань з автодріфтингу:  враховуючи,  що автоспортивні змагання супроводжуються шумом від моторів, графік змагань та тренувань складено таким чином, щоб стадіон по вул.Зулінського б/н використовувався лише 10-15  днів на рік. 

Заходи узгоджуються з відповідними органами та проводяться у денний час з 10 то 19 години з дотриманням вимог чинного законодавства.

Як  повідомлено вище, названий стадіон надано у тимчасове користування,  питання щодо вишукання іншого місця для проведення  тренувань та змагань з автоспорту стоїть на порядку денному, але, на жаль, наразі відсутня відповідна земельна ділянка для проведення чемпіонатів з автомобільного спорту.

Комітет по фізичній культурі  і спорту відноситься з розумінням з приводу дискомфорту та тимчасового шуму під час проведення змагань, але маємо надію, що питання вишукання іншої споруди (ділянки) для проведення заходів з автоспорту буде вирішено. 

Вкладення