(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
19 січня 2014
​Шановний Максим Петрович!
Мова йде  про розташування  курника  на  меншій  відстані  від  квартири  котеджного  житлового будинку.  За  адресою  вул. Івана  Федорова  №12А. Куди  мені  звертатись  і  з  чого  почати.
Земельна  ділянка  навколо  котеджу  не  оформлена.
Дякую.
Відповідь:
21 лютого 2014

       ​Опрацювавши Ваше звернення стосовно нормативних відстаней (норм ДБН) розміщення курника до житлового будинку по вул. І.Федорова, 12а та до компетенції якого органу відноситься дане питання, департамент архітектури, містобудування та кадастру міської ради повідомляє наступне.
       Згідно п.3.25. та таблиці 3.2а* ДБН 360-92** Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень відстань від житлових будинків та літніх кухонь до господарських будівель (сараїв) для худоби, свійських тварин, птахів площею до 50 кв. м. повинна становити 15м.
       Інформую, що відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Указу Президента України №439/2011 від 08.04.2011р “Про положення про Державну архітектурно будівельну інспекцію України” та постанови Кабінету Міністрів України №553 від 23.05.2011р. “Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю” державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється Держархбудінспекцією та її територіальними органами (інспекція ДАБК у Вінницькій області м. Вінниця, вул. Театральна,14).

Вкладення