(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада
-
Звернення:
26 травня 2021

​​Доброго дня!
Для покращення умов життя та паркування мешканців мікрорайону на вулиці Князів Коріатовичів, за кошти спонсорів, меценатів та інші надходження на розвиток Вінниці, прошу Вас від імені всіх і кожного, побудувати багаторівневі криті паркінги в дворах багатоквартирних будинків 155 і 157, а на даху цих паркінгів дитячі ігрові та спортивні майданчики!
Можливо це будуть перші такі необхідні об'єкти в Вінниці!
Це розв'яже проблему паркування цих і прилеглих будинків,  а також буде місце для дитячих ігор на свіжому повітрі, та безпека наших дітей, якщо ці майданчики будуть на рівень вище від дороги і обгороджені сіткою!
З повагою і подякою, від імені всіх мешканців мікрорайону!

Відповідь:
11 червня 2021

Розглянувши Ваше звернення від 26.05.2021 р. (вх.№Д-01-85251) щодо будівництва за кошти інвесторів в дворах багатоквартирних житлових будинків №155 і №157 по вул. Князів Коріатовичів багаторівневих критих паркінгів з дитячими та спортивними майданчиками на дахах, повідомляємо наступне.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» планування та забудова земельних ділянок здійснюється їх власниками чи користувачами в установленому законодавством порядку.

Рішення з питань планування та забудови територій приймаються міськими радами та їх виконавчими органами в межах визначених законом повноважень з урахуванням вимог містобудівної документації.

Інформую, що відповідно до Плану зонування міста Вінниці, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 04.07.2008р. №2012, зі змінами затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 28.05.2021 № 451 багатоквартирні житлові будинки і їх дворовий простір розташовуються в зоні багатоквартирної житлової забудови – Ж-4. До супутніх видів забудови та  іншого  використання зони належать автостоянки, паркінги для мешканців.

Разом з тим інформуємо, що при проектуванні паркінгів мають враховуватися діючі державні будівельні норми та санітарні правила планування та забудови населених пунктів.

Гаражі та автостоянки індивідуальних автомобілів рекомендується розміщувати на периферії житлових районів і міжмагістральних територіях або у їх межах на ділянках, віддалених від місць, призначених для ігор дітей і відпочинку населення.

Гаражі слід передбачати вбудованими, прибудованими до житлових будинків або окремо розташованими по лінії забудови, а також в глибині ділянки. Відстані від в'їздів та інших технологічних прорізів гаражів до сусідніх житлових будинків, закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, інших споруд слід приймати за таблицею 10.6. ДБН Б.2.2-12:2019.

Мінімальна відстань від гаража місткістю до 10 авто до вікон будинків – 10 м, при кількості 11 - 50 машиномісць відстань – 15 м.

Враховуючи вищезазначене, проектування та будівництво об'єктів здійснюється власниками або користувачами земельних ділянок за умови використання земельної ділянки відповідно до вимог містобудівної документації та з врахуванням державних будівельних норм та санітарних правил планування та забудови населених пунктів.

Вкладення