(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​


Звернення:
23 травня 2021

ШАНОВНИЙ   МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ!!!!

НАПОЛЕГЛИВО ПРОШУ ВАС ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ І ВПЛИНУТИ  У ВИРІШЕННІ  ПИТАННЯ          ПО ПРОВЕДЕННЮ ПЕРШОГО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ  ПОКРІВЛІ  БУДИНКУ ПО ВУЛ ЛИТВИНЕНКО-ВОЛЬГЕМУТ 21, ТАК ЯК ЩЕ ОДНУ ЗИМУ ПЕРЕЖИТИ БУДЕ ДУЖЕ ПРОБЛЕМАТИЧНО.

НАШЕ ОСББ СТВОРЕНО 12 ЧЕРВНЯ 2019Р  ЦЕ ОДИН ПІДІЗД  36 КВ .  ТАК ЯК НАШЕ ОСББ ВСЬОГО ОДИН ПІД ІЗД, ТО НАВІТЬ НА ПОСТІНЕ ПУСТЕ ПЕРЕЛАТУВАННЯ ДАХУ КОШТІВ НЕМАЄ,  БО КОШТОРИС НА МІСЯЦЬ СКЛАДАЄ 11000ГРН, А ЩЕ ВРАХОВУЮЧИ, ЩО Є ЗЛІСНІ НЕПЛАТНИКИ І ОБОВ ЯЗКОВІ ПЛАТЕЖІ НА  ОСВІТЛЕННЯ, ЗА ЛІФТ, НА ПРИБИРАННЯ, ПОДАТКИ І ЗА БУХ ПОСЛУГИ ЗАБИРАЄ 8000 ГРН, ТО НАШІ МОЖЛИВОСТІ НЕ ПРОСТО ОБМЕЖЕНІ, А НІЯКІ.   

БУДИНОК 1986 РОКУ     МАЄ КУПУ ПРОБЛЕМ, АЛЕ ПЕРШОЧЕРГВІ ПИТАННЯ ЗАМІНИ ТРУБ, ЗАМІНИ КАНАЛІЗАЦІІ І Т. П.  МИ ПОТИХЕНЬКУ ВИРІШУЄМО І НАМАГАЄМОСЯ ПРИВОДИТИ БУДИНОК У НАЛЕЖНИЙ СТАН.

РЕМОНТ ДАХУ НАМ НЕ ПО СИЛАМ   І СТВОРЮЮЧИ ОСББ МИ РОЗРАХОВУВАЛИ НА ЦЕЙ ПЕРШИЙ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЗА РАХУНОК МІСТА, БО НАВКОЛО БУЛИ ПРИКЛАДИ І МИ РІШИЛИСЬ НА ТАКИЙ КРОК ЯК СТВОРЕННЯ ОСББ.       ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ  ПОДАЛИ ДОКУМЕНТИ  В ДЕПАТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА   І     18 ЛЮТОГО 2020 РОКУ ЛИСТ                    № 20 00 00 006 8922  ВІД ДИРЕКТРОПА ДЕПАРТАМЕНТУ  ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА  ФУРМАНА Р С  , В ЯКОМУ ГОВОРИЛОСЬ, ЩО  ЗАМОВЛЕНО І ГОТУЄТЬСЯ ПРОЕКТНО-КОШТОРИСТНА ДОКУМЕНТАЦІЯ НА ПРОВЕДЕННЯ КАП РЕМОНТУ ПОКРІВЛІ, ДАВ НАМ НАДІЮ, АЛЕ ПІЗНІШЕ ПОВІДОМИЛИ, ЩО У 2020Р МИ НЕ ПОПАДАЄМО НА ВИКОНАННЯ РОБІТ У ЗВЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ ПОДАНИХ ЗАЯВ. ТОМУ СВОІМИ СИЛАМИ ДЕКІЛЬКА РАЗ ПРОВЕЛИ ЛАТАННЯ ДАХУ І НАДІЯЛИСЬ У 2021 РОЦІ ВСЕ ТАКИ ЗАМІНИТИ ПОКРІВЛЮ.    АЛЕ   НА МІЙ ЗАПИТ ПРО СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ  23 04 2021 ЛИСТОМ № 20 00 006 285\6  ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ФУРМАН Р С ПОВІДОМИВ, ЩО У ЗВЯЗКУ З ОБМЕЖЕННЯМ У КОШТАХ І ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ ЗАЯВ, ПИТАННЯ ВИКОНАННЯ РОБІТ ПЕРЕНОСИТЬСЯ  І БУДЕ РОЗГЛЯДАТИСЯ  ЗА ПІДСУМКАМИ 1 ПІВРІЧЧЯ ПРИ МОЖЛИВОСЕІ ДОДАТКОВОГО ФІНАНСУВАННЯ .

ТОМУ, ЯК ГОЛОВА ОСББ, НАПОЛЯГАЮ РОЗГЛЯНУТИ НАШЕ ПИТАННЯ І ЗНАЙТИ МОЖЛИВІСТЬ ДО ЗИМИ ЦІ РОБОТИ ПРОВЕСТИ, ТИМ БІЛЬШЕ ПЛОЩА НАШОГО ДАХУ НЕ ТАКА ВЕЛИКА, ЯК У ІНШИХ БУДИНКАХ, І ПОТРЕБУЄ МЕНШЕ КОШТІВ.  МИ РОЗРАХОВУВАЛИ НА МІСЬКУ РАДУ.  І ЗАРАЗ РОЗРАХОВУЄМО НА ВАШЕ РОЗУМІННЯ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ НЕГАЙНОГО ПРИЙНЯТТЯ МІР, ТАК ЯК ТРИ  КВАРТИРИ ПОСТІЙНО ПОТЕРПАЮТЬ ВІД ПРОНИКНЕННЯ ВОДИ  ЦЕ КВАРТИРИ 33, 34 І 36.  

 23 травня повторно звернулась до Фурмана Р С. , до міського голови  Моргунова С А з проханням вплинути  на позитивне рішення  І Вас прошу прийняти активну участь і допомогти замінити покрівлю, щоб ОСББ могло далі спрокійно працювати і  не мати  постійну дорогостоячу аварійну  ситуацію в квартирах 9 поверху. 

З ПОВАГОЮ  ГОЛОВА ОСББ ЛИТВИНЕНКО-ВОЛЬГЕМУТ 21  КАМІНСЬКА ІРИНА ВАСИЛІВНА   


Відповідь:
09 червня 2021

Ваше звернення, стосовно проведення першого капітального ремонту в житловому будинку по вул. М. Литвиненко-Вольгемут,21, після створення ОСББ,  викладене на сайті міської ради, за дорученням міського голови, опрацьовано департаментом житлового господарства.

Ваш будинок включено до Переліку багатоквартирних житлових будинків, що потребують капітального ремонту покрівлі  згідно з Порядком проведення капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових територій м. Вінниці.

В зв'язку з обмеженими видатками міського бюджету та враховуючи велику кількість звернень від об'єднань в 2019-2020 роках здійснити фінансування робіт з капітальних ремонтів одночасно є неможливим.

Зважаючи на викладене та враховуючи обмежене фінансування зазначених робіт з міського бюджету в поточному році,  питання виконання робіт з капітального ремонту покрівлі житлового будинку буде розглядатись за підсумками виконання робіт за перше півріччя та шляхом розгляду додаткового фінансування, про що й Вас буде повідомлено додатково.      

Вкладення