(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада
-
Звернення:
19 травня 2021

​​Доброго дня! Хочу повідомити Вас стосовно обурюючої ситуації з організацією дорожнього руху на перехресті вул. Привокзальна - Брацлавська (Лебединського). Вже як тиждень за моїми спостереженнями триває ситуація, коли зранку зі сторони вул. Бучми по вул. Привокзальна створюється корок довжиною близько 600 м - 1 км. Я так підозрюю, що було змінено організацію світлофорного регулювання. То ж хочу повідомити також про те, що по всіх інших напрямках руху даного перехрестя (вул. Лебединського, вул. Привокзальна до зал. вокзалу, вул. Брацлавська в сторону центру міста) сукупчення автомобілів або немає взагалі, або воно незначне. Прошу розглянути дане питання і вжити заходів щодо врегулювання автомобільного руху на даному перехресті з метою рівномірного завантаження всіх напрямів руху. Дякую!

Відповідь:
02 червня 2021

Ваше звернення щодо внесення змін в режим роботи світлофорного об'єкту на перехресті вул. Привокзальна – Брацлавська розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради. За результатами розгляду інформуємо.  

Збільшення транспортного навантаження на вул. Привокзальну має тимчасовий характер, пов'язаний з проведенням робіт по ремонту водогону по вул. Лебединського.

Так, у зв'язку з перекриттям одної смуги руху по вул. Лебединського та суттєвим зростанням транспортних затримок у напрямку вул. Привокзальної, певна кількість водіїв використовує вулиці Бучми та Привокзальну як шляхи об'їзду проблемних ділянок.

Одночасно повідомляємо, що циклограма роботи світлофорного об'єкту на зазначеному перехресті не коригувалась.

Враховуючи вищевикладене, для внесення змін в режим роботи світлофорного об'єкту на перехресті вул. Привокзальна – Брацлавська немає необхідності.

Вкладення