(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​


Звернення:
14 травня 2021

​Ув .Форманюк Микола Вікторович.

Мы жители г.Винница \Проезд Мартовский.\Проезд.Газовщиков.\Ул.НИВА-ГАЗ\

Внимательно почитали Ваш ответ,от 6 мая 2021г.по поводу проблем с качеством єлектроєнергии на наших улицах.-------- цитирую:

-------Відтак, щоб не допускати серйозних проблем з електропостачанням, споживачі мають дотримуватись потужностей, передбачених договором про надання послуг з розподілу електричної енергії, або своєчасно звертатись до АТ «Вінницяобленерго» для збільшення відведеної потужності електроенергії.------------------------------------------------------------------

И теперь оказалось ,что мы заплатили немалые деньги за повышение мощности подвода электроэнергии с 3КВа до 5КВа. Для электроотопления. Доблесная ВИНОБЛЭНЕРГО положила НАШИ деньги в карман,выписала себе премии. А увеличить мощность эту мощность как то забыла. И у нас просто абсурдная ситуация. В одном доме включился БОЙЛЕР для подогрева воды, у соседа выключается телевизор. А в отопительный период и того краше: 150 вольт ни одна аппаратура не выдерживает.

И все наши обращения с 11 марта 2021г. в АВАРИЙНУЮ СЛУЖБУ результата не дали.

13.04  доставлено письмо с просьбой выслать представителя для составления Акта - претензии .Зарегистрировано Пирогова 174 . Представителя у них нет.

19.04 доставлен Акт - претензия : составлен самими жителями данных улиц. Зарегистрировано Пирогова 174. Результата нет.

Здесь просто наплевательское отношение к Граждам Украины. Нарушение Закона УКРАИНЫ.

Нарушение ПОСТАНОВЛЕНИЯ НКРЕКП. 

ВИНОБЛЭНЕРГО молчит, авось все утихнет само.

 Народ волнуется , по улице строится еще несколько домов. И поверьте тоже получат разрешение на повышение мощности потребления 5КВа. Вот такая ситуация.

С ув. Барицький \ Мищишина \ Божок \ Захарчук \ Кирим \ Дзигівський\Щербатюк.

Відповідь:
02 червня 2021

Ваше звернення щодо незадовільної якості послуги з розподілу електричної енергії опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Відповідно до розділу V Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 №312, у разі розподілу (передачі) електричної енергії, параметри якості якої перебувають поза межами показників, зазначених у відповідному договорі про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, оператор системи несе перед споживачем відповідальність, передбачену умовами договору.

Відтак, оскільки розподіл електричної енергії за вказаною у Вашому зверненні адресою здійснює АТ «Вінницяобленерго» в особі СО «Вінницькі міські електричні мережі», дане звернення направлено для опрацювання до адміністрації СО «Вінницькі міські електричні мережі».

Про подальший хід вирішення порушеного у зверненні питання Вас буде повідомлено після отримання додаткової інформації від СО «Вінницькі міські електричні мережі».

17.06.2021

Ваше звернення щодо незадовільної якості послуги з розподілу електричної енергії опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Фахівцями СО «Вінницькі міські електричні мережі» 09.06.2021 року було проведене обстеження, під час якого виконано заміри рівня напруги на живлячій трансформаторній підстанції.

За результатами проведених замірів було встановлено, що параметри якості електричної енергії відповідають вимогам Кодексу систем розподілу та ДСТУ ЕN 50160:2014 «Характеристика напруги електроенергії в електричних мережах загального призначення».

Вкладення