(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада
-
Звернення:
14 травня 2021

Доброго дня. Шановний Павле Васильовичу. Ми, мешканці будинку, що знаходитьсчя по вул. М. Ващука 14, провели інформаційні збори співвласників, на яких більшістю прийняли рішення щодо створення ОСББ. Створена  ініціативна група із числа співвласників, є протокол створення ініціативної групи та протокол інформаційних зборів. Відповідно до рішення ВМР від 18.11.2016 N246, нам потрібно надати запит до ВМР щодо отримання інформації по власникам квартир та нежитлових приміщень будинку, яка зберігається КП "ВМБТІ". Також нам потрібно отримати консультації з питань створення та подальшої діяльності нашого ОСББ. Скажіть, будь-ласка, яким чином під час карантину ми можемо надати запит до ВМР щодо отримання інформації по власникам квартир та нежитлових приміщень, адже згідно оголошення на сайті ВМР, на час карантину прийом громадян скасований. Куди нам звернутись, де записатись на прийом та отримати консультації?
 Дякуємо за розуміння та співпрацю, з повагою - мешканці будинку по вул. Миколи Ващука 14Відповідь:
27 травня 2021

Відділом по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради розглянуто Ваше звернення щодо алгоритму створення ОСББ, про що повідомляю наступне.

У телефонних розмовах Вам було надано роз'яснення щодо порушених у зверненні питань, зокрема, запропоновано безкоштовний інформаційно-консультативний супровід на усіх етапах створення ОСББ, участь співробітників відділу в інформаційно-роз'яснювальній зустрічі зі співвласниками багатоквартирного будинку № 14 по вулиці Миколи Ващука у місті Вінниця з приводу переваг, порядку створення й реєстрації, фінансово-господарської діяльності ОСББ тощо.


Вкладення