(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
11 травня 2021

​Доброго дня

Чи не могли б звернути свою увагу на жахливий транспортний зв'язок старого міста, там постійні пробки, громадський транспорт не може проїхати. Як постійний пасажир маршрутки 2Б не можу дістатись до роботи, водії не беруть пасажирів. Прошу звернути вашу увагу на ці 2 проблеми


Відповідь:
28 травня 2021

Ваше звернення щодо затримок руху транспорту в мікрорайоні «Старе місто», а також роботи автобусів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №2Б «пл. Шкільна – смт Десна» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради. За результатами розгляду інформуємо.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 (зі змінами) на території України з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 встановлено карантин.

Враховуючи дію карантинних обмежень, а саме перевезення пасажирів в міському пасажирському транспорті по сидячим місцям, в місті значно збільшилась кількість користувачів приватного автотранспорту, що в свою чергу призвело до додаткового навантаження на вулично-шляхову мережу в години-пік та затримок руху громадського транспорту.

Разом з тим, причиною виникнення затримок руху транспорту в мікрорайоні «Старе місто» є виконання робіт з реконструкції другої черги вул. Д. Нечая від перехрестя з вул. Московською до перехрестя з вул. Брацлавською.

Розуміючи проблему збільшення рівня автомобілізації в місті, з метою покращення пропускної спроможності вулично-шляхової мережі, міські служби відповідальні за організацію дорожнього руху регулярно здійснюють оптимізацію роботи світлофорних об'єктів з урахуванням коливання інтенсивності руху транспортних засобів.

Крім того, працівниками департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з працівниками комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» регулярно проводяться моніторинги роботи громадського транспорту та в разі необхідності оперативно вносяться зміни в розклади руху певних маршрутів.

Стосовно роботи автобусів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №2Б «пл. Шкільна – смт Десна» повідомляємо.

На даний час на зазначеному автобусному маршруті працює 15 автобусів з інтервалом руху 8-10 хв. Крім того, перевезення пасажирів по даному напрямку здійснюється автобусами автобусного маршруту загального користування в звичайному режимі руху №2 «пл. Шкільна – ВПЗ», на якому працює 2 автобуси з інтервалом руху 40-45 хв.

Дана кількість рухомого складу та їх інтервали руху в цілому забезпечують потреби мешканців в перевезеннях.

Приватних перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №2Б «пл. Шкільна – смт Десна» та адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено щодо необхідності дотримання водіями затверджених графіків та інтервалів руху.

Вкладення