(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
06 травня 2021

​шановний Михайле Васильовичу!

На 11-му маршруті автобуса по вихідних днях часто не вміщаються пасажири зранку з міста на Сабарів та ввечері зворотному напрямку зі Сабарова.

Недавно в один із вихідних днів водій відмовив у посадці на різних зупинках в сумі майже 20 людям, які намагалися поїхати в Сабарів

Прошу розглянути варіант курсування на літній період ще одного автобуса по вихідних днях в найнапруженіші години. На зиму можна забрати його, немає стільки людей,як літом.

Дякую

Відповідь:
21 травня 2021

Ваше звернення щодо збільшення кількості автобусів на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №11 «Вул. Ботанічна – Сабарів» у вихідні дні розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день перевезення пасажирів на території Вінницької міської територіальної громади здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Враховуючи низький рівень пасажиропотоку у вихідні дні на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху  №11 «Вул. Ботанічна – Сабарів», працює 1 автобус.

Крім того, транспортне обслуговування мікрорайону «Сабарів» забезпечується автобусами автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі №12А «Західний автовокзал – Сабарів» (6 автобусів з інтервалом руху 10-12 хв.) та №32А «Залізничний вокзал – Сабарів»  (8 автобусів з інтервалом руху 8-12 хв.).

Дана кількість рухомого складу та їх інтервали руху в цілому забезпечують потреби мешканців в перевезеннях.

Водночас повідомляємо, що в поточному році для муніципального автобусного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» планується придбання нових автобусів, які будуть задіяні для покращення транспортного обслуговування мешканців Вінницької міської територіальної громади, в тому числі і для транспортного обслуговування мікрорайону «Сабарів».


Вкладення