(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада
-
Звернення:
05 травня 2021

​​Доброго дня. Хочу подати скаргу на водія тролейбуса. 05.05.2021 року близько 12 години на зупинці Чорновола водій тролейбусу № 040, що слідував за маршрутом № 3 відмовилась впустити до тролейбуса людину на інвалідному візку. Хоч тролейбус був не заповнений і місце для візка на середній площадці було вільне. Вона розвела руками і відвернулась , навіть не піднявшись. Я інвалід війни 1 групи. Дуже важко іноді дочекатись тролейбуса з низькою посадкою для візків. Я направлявся до лікарні і потім ще прочекав пів години, щоб дочекатись нового тролейбусу. Вона просто полінувалась піднятись і відкинути підніжку. Ганьба таким водіям( доречі це була жінка).

Відповідь:
21 травня 2021

Ваше звернення щодо роботи водія тролейбуса №040, який 05.05.2021 р. здійснював перевезення пасажирів по маршруту №3 «ВПЗ – Вишенька» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено службове розслідування та взято пояснення у водія вказаного тролейбуса.

В результаті проведених заходів з'ясовано, що факт неналежного виконання водієм тролейбуса своїх службових обов'язків під час здійснення посадки-висадки пасажирів 05.05.2021 р. о 12:07 год. на зупинці міського пасажирського транспорту «вул. В. Чорновола» мав місце через неуважність водія у зв'язку з великою кількістю пасажирів, які очікували на посадку.

З метою унеможливлення виникнення подібних ситуацій в майбутньому з водієм тролейбуса №040 проведено профілактично-роз'яснювальну роботу щодо забезпечення належних умов для посадки-висадки пасажирів на візках. Крім того, водія буде позбавлено преміальної оплати за травень поточного року.

Водночас повідомляємо, що адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено щодо необхідності дотримання водіями міського пасажирського транспорту своїх службових обов'язків та вимог «Робочої інструкції водія тролейбуса» особливо в частині здійснення посадки-висадки пасажирів на візках.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам свої вибачення за незручності, які виникли під час користування громадським транспортом міста.

Вкладення