(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
03 травня 2021

​Добрий день!Стосовно незаконно встановоених шлагбаумів на дорогах загального користування Вінницькі Хутора по вул.Лисенко та вул.Леонтовича.Обмежувачі встановлено порушуючи норми проїзду спецтранспорту,знаходяться постійно замкненні!!!Відповідь яку надав ваш департамент-невідповідає дійсності!!!!Невірно вказані адреси!!Незрозуміло хто з ким говорив і що вирішував?В нас є підписи мешканців проти!Ми хочемо жити в європейському місті-безпечно!!!!Чому встановити незаконно можливо,а зняти ми маємо 3 роки боротися?Займіться тим,чим ви повинні займатися!!!Будемо писати і далі -в МЧС,газети і телелебачення!!!

Відповідь:
17 травня 2021

Ваше звернення  щодо демонтажу габаритних воріт, встановлених на вул. Лисенка,  Леонтовича  в с. Вінницькі Хутори Вінницького району розглянуто департаментом  енергетики,  транспорту  та  зв'язку  міської  ради та повідомляємо  наступне.

Дане  питання  розглядалось  на  черговому  засіданні    координаційної  ради  з  питань  безпеки  дорожнього  руху.   За результатами розгляду координаційною радою доручено комунальному підприємству Вінницької міської ради «Муніципальна варта» встановити осіб, які влаштували зазначені габаритні ворота, на 2 провулку Леонтовича, вул. Грушевського, вул. Лисенка в с. Вінницькі Хутори Вінницького району та  надати припис на їх демонтаж. Однак, в ході спілкування з мешканцями зазначених вулиць працівниками комунального підприємства «Муніципальна варта» встановлено, що частина мешканців висловилась проти демонтажу зазначених габаритних воріт.

Враховуючи вищевикладене, на адресу старости Вінницько-Хутірського старостинського округу Кривешка В.С.  направлено лист щодо організації загальних зборів мешканців вказаних вулиць з метою визначення доцільності  демонтажу даних габаритних воріт.

Про результати вирішення даного питання на загальних зборах мешканців вказаних вулиць Вам буде повідомлено додатково.

15.06.2021

Ваші звернення  щодо демонтажу габаритних воріт, встановлених на 2  провулку Леонтовича  в с. Вінницькі Хутори Вінницького району розглянуто департаментом  енергетики,  транспорту  та  зв'язку  міської  ради та повідомляємо  наступне.

За інформацією старости Вінницько-Хутірського старостинського округу, на сьогоднішній день, габаритні ворота по вищевказаному провулку демонтовано.

Вкладення