(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/ivanovii.jpg
Іванов Ігор Іванович
Начальник відділу, Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

​Вирішує питання підвищення рівня самоорганізації населення багатоквартирних житлових будинків та забезпечення розвитку ОСББ, підвищення рівня обізнаності населення щодо створення та засад діяльності ОСББ, формування місцевих програм щодо створення та розвитку ОСББ, забезпечення сприяння ініціативним групам власників квартир та нежитлових приміщень у вирішенні питань, пов'язаних із створенням ОСББ, забезпечення взаємодії Вінницької міської ради з  ОСББ, ініціативними групами по створенню ОСББ, участь у роботі установчих зборів по створенню ОСББ шляхом забезпечення належного представника від Вінницької міської ради, підготовка проектів розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру.

Пряма телефонна лінія:
2-й четвер з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432  59-51-81

 

Звернення:
26 квітня 2021

 Шановний Ігор Іванович

Звертаюсь від імені ОСББ "Петра Запорожця 26" хочу поцікавитись просуванням черги на ремонт покрівлі будинку.

В нас дуже старий будинок і покрівля вже протікає і не справляється з дождьм.Взимку  в чотирьох квартирах протекли потолки і димоходи.

Наш будинок внесений в список на цей рік? Бо наступний рік вже криша не витримає.

Дякую Вам

Гарного Вам дня

Відповідь:
13 травня 2021

Ваше звернення, щодо проведення першого капітального ремонту житлового  будинку №26 по вул. Петра Запорожця, після створення ОСББ, розглянуто департаментом житлового господарства.

Оскільки об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Петра Запорожця 26»  підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння в сфері надання послуг з управління багатоквартирними будинками на території м. Вінниці, тому будинок за вказаною адресою включено до Переліку багатоквартирних житлових будинків, що потребують капітального ремонту покрівлі та системи електропостачання за рахунок коштів місцевого бюджету згідно Порядку проведення капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових територій м. Вінниці.

Однак, в зв'язку з обмеженими видатками міського бюджету та враховуючи велику кількість звернень від об'єднань в 2019-2020 роках здійснити фінансування робіт з капітальних ремонтів одночасно є неможливим.

Враховуючи викладене, роботи з капітального ремонту покрівлі житлового будинку  будуть пропонуватись до включення в проект бюджету Вінницької міської ТГ на 2022 рік.

Вкладення