(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
10 січня 2014

​добрый день, Сергей Иванович, обращаюсь к вам с просьбой помочь разобраться в начислении коммунальных услуг по нашему дому, т.к сотрудники ЖК -15 никакого объяснения не смогли дать. За декабрь месяц пришел счет за коммунальные услуги и обслуживание дома составило 2,20 грн за кВ метр.  Я не смогла найти более поздние документы формирования, но вот что я нашла http://gkh.com.ua/gkh/tarifs/region1107/city1108/​


Відповідь:
08 лютого 2014

       Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо нарахування плати за житлово-комунальні послуги розглянуто.
       Тарифи  на послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій  сформовані   відповідно  до  вимог  Порядку  формування тарифів  на послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій, який затверджено постановою  КМУ  від 01.06.2011р.  № 869.   Вищевказані тарифи розраховані  житлово-експлуатаційними підприємствами за кожним будинком окремо залежно від запланованих кількісних показників послуг, що фактично повинні надаватись для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків та прибудинкових територій. Калькуляційною одиницею є 1 кв.метр загальної площі, що перебуває у власності або наймі фізичної чи юридичної особи.
       Прошу прийняти до уваги, що рішенням  виконкому міської ради № 995 від 26.04.2012 р. на будинок по вул.Жуковського, 10  встановлено тариф  на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розмірі 2,25 грн. за 1 м.кв. загальної площі. Даним рішенням зобов’язано житлово-експлуатаційні підприємства міста вести облік  фактично наданих послуг і нарахування  проводити  лише за  фактично надані послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, але у межах встановленого тарифу. З вище наведеним рішенням Ви може ознайомитись на офіційному сайті Вінницької міської ради.

Вкладення