(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​


Звернення:
23 квітня 2021


Звернення:
03 березня 2021

​Доброго дня, звертаюся до  Вас з приводу облагородження тротуару за Донецьким національним університетом, якщо йти від університету, від кафе Молодіжне до вул. Фрунзе, 4 і повернути наліво, є тротуар, але він весь заросший в кущах і неможливо по ньому ходити, тому доводиться ходити по дорозі по проїжджій частині і наражати себе на небезпеку.
Прохання зробити даний тротуар прийнятним для використання для можливості безпечно ходити на роботу. Заздалегідь вдячна.

Відповідь:
18 березня 2021

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо приведення до належного стану тротуару, який знаходиться за адресою вул. Академіка Янгеля, напроти буд. №4.

Повідомляю, що роботи з видалення чагарників, які проросли вздовж вищевказаного тротуару, за адресою вул. Академіка Янгеля, напроти буд №4, будуть плануватися департаментом комунального господарства та благоустрою в порядку черговості протягом поточного року. 

19.04.2021

На розгляді в департаменті комунального господарства та благоустрою знаходиться Ваше звернення щодо приведення до належного стану тротуару, який знаходиться за адресою вул. Академіка Янгеля, напроти буд. №4.

Повідомляю, що на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою підпорядкованим міським комунальним підприємством «Вінницязеленбуд» роботи з видалення чагарників, які проросли вздовж вищевказаного тротуару, за адресою вул. Академіка Янгеля, напроти буд №4, виконані.


23.04.2021  Відповідь від Пашенко Людмили:
Кущі на даній ділянці тротуару справді вирізали, велике дякую за роботу, але гілки дерев, які вилазять на дану територію тротуару все одно не дають вільно пересуватись по тротуару (можна очі пошкодити) . Тобто прохання обо зрізати дані дерева або обрізати їх гілки які перешкоджають пересуванню по тротуару, викосити траву і забрати сміття з даної терититорії тротуару для вільного проходження по тротуару. Наперід дякую.


Відповідь:
11 травня 2021

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо обрізки гілля дерев, що нависають над тротуаром, покосу трави та прибирання від випадкового сміття даний тротуар, який знаходиться за адресою вул. Академіка Янгеля, напроти буд. №4.

Повідомляю, що роботи з усунення, вказаних Вами недоліків, будуть плануватися до виконання департаментом комунального господарства та благоустрою в порядку черговості, в терміни відповідно наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №105 від 10.04.2006р. «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України».

Вкладення