(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​


Звернення:
22 квітня 2021

​                                                     Шановний Микола Вікторович.

Звертаюся до Вас з приводу Якості єлектропостачання Вулиць м.ВІННИЦЯ : Проїзд БЕРЕЗНЕВИЙ + Нива-Газ + Проїзд Газовиків. Якість постачання такого необхідного у посякденному житті джерела у 21 віці на наших вулицях край незадовільна.

Газопостачання до нас нема ,  оформити і оплатити газопідвід - не в наш скрутний час.  Тому більша частина домовласників користується електорообігрівом на законних підставах . Наша підстанція № 607 мае потужність 100 КВа.Вона не витримує навантаження , особливо в опалювальний період.

                                                          Тепер до справи.

З 11.03.2021р. Я сомотужки проводив  заміри напруги у оселі.По цей день проводжу переодично.

Коливання напруги за цей час складало від 154V до 205V з різкими перепадами у ВЕЧІРНІЙ час з постійним мерехтінням електроосвітлювальних приладів.

У денний час коливання складало 210V до 253V з різкими перепадами.

Неодноразово на протязі даного періду звертався в Аварійну службу. У них є всі мої звернення.

12.04.2021р.приїздила аварійна о 12 годині зробили замір напруги -коливання 230V падіння 200V

13.04.2021р.Був зроблений виклик фахівця від енергопостачальника для заміру данних . Зареєстровано в приймальні Вул.ПИРОГОВА 174. Приїздили з аварійної служби - змін нема.

19.04.2021р. Відвіз АКТ-ПРЕТЕНЗІЮ по якості єнергопостачання.Зареєстровано в приймальні Вул. ПИРОГОВА 174.

22.04 2021р. Знов приїздила аварійна о 12 годині, замір напруги 206V-падіння 182V. Подальших дій від енергопостачальника нема.

Це повне порушення усіх норм НКРЕКП.

Усе відео та фото заміру напруги можливо передати на ВАШ носій. Більш детальна інформація за телефоном 0677608660.

  З повагою жителі м.Вінніця  Вулиць ПРОЇЗД БЕРЕЗНЕВИЙ/НИВА-ГАЗ/ПРОЇЗД ГАЗОВИКІВ.

Барицький ІВ / Мищишина С/ Божок ВМ / Кирим ІС / Захарчук Я / Дзигівськия В/

 

 

Відповідь:
06 травня 2021

​Ваше звернення щодо незадовільної якості послуги з розподілу електричної енергії опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Відповідно до розділу V Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 №312, у разі розподілу (передачі) електричної енергії, параметри якості якої перебувають поза межами показників, зазначених у відповідному договорі про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, оператор системи несе перед споживачем відповідальність, передбачену умовами договору.

Таким чином, оскільки оператором системи розподілу на території  Вінницької міської територіальної громади є АТ «Вінницяобленерго», адміністрації СО «Вінницькі ЦЕМ» АТ «Вінницяобленерго» було наголошено про необхідність підвищення надійності розподілу електричної енергії за вказаними у Вашому зверненні адресами.

Водночас зауважимо, що основною проблемою якісного електропостачання приватного сектору є значне перенавантаження електричних мереж. Електромережі, які не розраховані на такі навантаження, працюють в аварійному режимі, що призводить до масових вимкнень електричної енергії та пошкоджень електрообладнання.

У відповідності до умов договорів про надання послуг з розподілу електричної енергії АТ «Вінницяобленерго» взяло на себе зобов'язання надійно постачати електричну енергію на об'єкти Споживачів у необхідних їм обсягах згідно з потужністю, яка за кожним окремим договором визначена у відповідних обсягах.

Відтак, щоб не допускати серйозних проблем з електропостачанням, споживачі мають дотримуватись потужностей, передбачених договором про надання послуг з розподілу електричної енергії, або своєчасно звертатись до АТ «Вінницяобленерго» для збільшення відведеної потужності електроенергії.

17.06.2021

Ваше звернення щодо незадовільної якості послуги з розподілу електричної енергії опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Фахівцями СО «Вінницькі міські електричні мережі» 09.06.2021 року було проведене обстеження, під час якого виконано заміри рівня напруги на живлячій трансформаторній підстанції.

За результатами проведених замірів було встановлено, що параметри якості електричної енергії відповідають вимогам Кодексу систем розподілу та ДСТУ ЕN 50160:2014 «Характеристика напруги електроенергії в електричних мережах загального призначення».

Вкладення