(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A8%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C.JPG
Швець Артем Миколайович
Начальник відділу, Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

​Вирішує питання забезпечення реалізації на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади державної політики та забезпечення в межах визначених законодавством прав членів територіальної громади у сфері протидії корупції шляхом організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації корупційних проявів, організація і забезпечення антикорупційної політики на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади

Пряма телефонна лінія:  
2-а середа з 10-00 до 11-00
0432 59-53-16


Звернення:
20 квітня 2021

​Добрий день!Ми мешканцв Вінницьких Хуторів просимо прибрати самовільно встановлені обмежувачі руху на дорозі загального користування по вул.Лисенко та Леонтовича,порушені всі норми проїзду.Обмежувачі постійно на замках!!Вже 3 роки пишемо і дзвонимо,нічого не вирішується.Зверніть увагу,зі сторони Вінниці всі провулки в блоках і в шлагбаумах!Наведіть порядок будь ласка з цим безчинством!!!

Відповідь:
30 квітня 2021

Департаментом  енергетики,  транспорту  та  зв'язку  міської  ради розглянуто  Ваше звернення  щодо демонтажу габаритних воріт, встановлених на 2 провулку Леонтовича, вул. Лисенка в с. Вінницькі Хутори Вінницького району та повідомляємо  наступне.

Дане  питання  розглядалось  на  черговому  засіданні    координаційної  ради  з  питань  безпеки  дорожнього  руху.   За результатами розгляду координаційною радою доручено комунальному підприємству Вінницької міської ради «Муніципальна варта» встановити осіб, які влаштували зазначені габаритні ворота, на 2 провулку Леонтовича, вул. Грушевського, вул. Лисенка в с. Вінницькі Хутори Вінницького району та  надати припис на їх демонтаж. Однак, в ході спілкування з мешканцями зазначених вулиць працівниками комунального підприємства «Муніципальна варта» встановлено, що частина мешканців висловилась проти демонтажу зазначених габаритних воріт.

Враховуючи вищевикладене, на адресу старости Вінницько-Хутірського старостинського округу Кривешка В.С.  направлено лист щодо організації загальних зборів мешканців вказаних вулиць з метою визначення доцільності  демонтажу даних габаритних воріт.

Про результати вирішення даного питання на загальних зборах мешканців вказаних вулиць Вам буде повідомлено додатково.

15.06.2021

Ваші звернення  щодо демонтажу габаритних воріт, встановлених на 2  провулку Леонтовича  в с. Вінницькі Хутори Вінницького району розглянуто департаментом  енергетики,  транспорту  та  зв'язку  міської  ради та повідомляємо  наступне.

За інформацією старости Вінницько-Хутірського старостинського округу, на сьогоднішній день, габаритні ворота по вищевказаному провулку демонтовано.

Вкладення