(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
-

Звернення:
19 квітня 2021

​Доброго дня, Сергію Анатолійовичу! Перш за все велике ДЯКУЮ хочу висловити Вам і Вашій команді з підготовки Вишенської  лікарні до прийому людей з ковідом, особливо неврологічне та кадіологічне відділення. Там працюють Люди з великої літери та справжні медики! Усі ліки були безкоштовними, а відношення до пацієнтів на вищому рівні. 1000 разів ПОДЯКА ВАМ І  НЕВТОМНИМ ЛІКАРЯМ! А зараз мене та моїх сусідів непокоять легені нашого  двору. Прошу Вас звернути увагу на проєкт нового спортивного комплексу по вул. Янгеля, а саме на парковку машин та автобусів за його корпусом, яку там хочуть розмістити. ЯК МОЖНА НЕ ПОДУМАТИ ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ТАМ ПРОЖИВАЮТЬ, про те, що розташування цієї автостоянки буде спричиняти багато страждань мешканцям будинку, який поряд. З усіх сторін будівлі на Стрілецькій під №14 - автостоянки машин! Біля школи №6 є стоянка на пару машин, то усі батьки підвозячи учнів, щоразу паркуються зі сторони нашого під'їзду, іноді і проходу немає. У нас своїх власників авто вистачає, припарковують біля парадних по 40 машин. До будівництва комплексу, був малесенький клаптик землі за будинком, де усі мами гуляли з колясочками та дітками, зараз тут намагаються розташувати парковку машин! Зробіть краще дитячі гойдалки чи спортивний майданчик для дітей, а не душегубку з вихлопних газів! Машини можна гарно розміщувати та припарковувати, нікому не заважаючи, перед спортивним комплексом. На побудову автопарковки перед вікнами нашої багатоповерхівки власники квартир налаштовані вкрай негативно! Чому не було громадських обговорень? Сподіваюсь на Вашу розсудливість та повагу до мешканців.  Дякую за Вашу працю. Дякую за те, що робите моє місто комфортним для людей. З вірою в ще краще для ВІННИЧАН, Лариса К.

Відповідь:
06 травня 2021

Департамент капітального будівництва міської ради на Ваше звернення від 20.04.2021 року щодо влаштування стоянки автомобільного транспорту повідомляє наступне.

Облаштування стоянки для автомобілів здійснюватиметься  виключно на території спортивного комплексу, не займаючи територію зеленої зони та прибудинкову територію будинку. Для забезпечення безпеки руху за пропозицією мешканців розглядається облаштування огорожі стоянки. Вказані зміни будуть враховані при  корегуванні проектно-кошторисної документації. 

Вкладення