(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B0%20%D0%94%D0%92.jpg
Сорока Денис Васильович
В.о. директора департаменту, начальник відділу контролю за будівництвом, Департамент архітектурно-будівельного контролю

Вирішує питання забезпечення реалізації  державного архітектурно-будівельного контролю у випадках, визначених чинним законодавством; здійснення державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями, а також особами, відповідальними за здійснення авторського та/або технічного нагляду, вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, під час виконання підготовчих та будівельних робіт; виконання дозвільних та реєстраційних функцій у будівництві.


Пряма телефонна лінія:  
2-й вівторок з 15-00 до 16-00
0432 65-10-02
Звернення:
19 квітня 2021

Шановний Денисе Васильовичу!

 

         Від імені співвласників багатоквартирного житлового будинку №78 по просп. Коцюбинського прошу Вас допомогти у вирішенні наступного питання:

        На минулому тижні на території поряд з багатоквартирним житловим будинком №78 по просп. Коцюбинського, практично під вікнами квартир (зі сторони проспекту Коцюбинського), розпочалось проведення будівельних робіт.

         Вказана обставина непокоїть співвласників будинку, оскільки:

  1. Як вже згадувалось проведення робіт здійснюється практично під вікнами жилих квартир, що завдає значних незручностей їхнім мешканцям;
  2. Проведення вказаних робіт не було узгоджено з співвласниками будинку. Окрім того ми навіть не були попереджені про їх проведення, не знаємо, що саме заплановано збудувати на вказаній ділянці, чи санкціоноване проведення вказаних робіт з боку Вінницької міської ради, та чи наявні відповідні дозвільні документи.

      З огляду на вищенаведене прошу Вас надати доручення відповідальним працівникам провести перевірку законності проведення будівельних робіт на території поряд з багатоквартирним будинком №78 по просп. Коцюбинського (зі сторони проспекту Коцюбинського) та повідомити ОСББ «КОЦЮБИНСЬКОГО-78» про її результати.


З повагою,

Голова правління

ОСББ «КОЦЮБИНСЬКОГО – 78»                                                О.О. Ткачук


Відповідь:
07 травня 2021

За результатами розгляду департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради (далі – Департамент)  питань,  порушених у Вашому електронному зверненні (вх. №Т-36-68639 від 19.04.2021р.), щодо будівельних робіт по вул. Коцюбинського, біля будинку №78 у м. Вінниці, повідомляю наступне.

Виїздом на зазначене у зверненні місце, візуально, працівниками департаменту виявлено факт виконання робіт з влаштування вимощення. Зазначені роботи регламентуються законодавством в сфері благоустрою. Будівельні роботи, що потребують отримання дозвільних документів, на момент виїзду не виявлено. Разом з тим, з ініціатором робіт проведено роз'яснювальну роботу щодо недопущення порушення прав інших зацікавлених осіб.

Одночасно інформую, що в разі виконання будівельних робіт, котрі, на Вашу думку, виконуються з порушенням законодавства в сфері містобудування, Ви можете звернутись з відповідною заявою до департаменту.


Вкладення